Wpis z mikrobloga

chłop wsypał wszystko co matka w kuchni miała do mleka, naszczał tam jeszcze by miało złoty kolor zdrowotnosci i odkrył ze to cudowny sok z gumijagod bo mu kaszel przeszedł. Leczcie tym grypę, raka i połamaną miednice. Dziękujemy opie
@selectGwiazdkaFromTabelka: Ty ja też tak spróbowałem bo po co brać na kaszel i lekkie osłabienie antybiotyki. To po 2 dniach leżałem obolały w łóżku z gorączką i gardłem zdartym od kaszlu

Przestań bawić się w konowała i nie namawiaj ludzi do szkodliwego działania dla siebie. To że Ty wyleczyłeś się z jakiejś pseudo grypy nie oznacza że innemu wyjdzie to na zdrowie.

Powikłania od niebrania chemii i spróbowania naturalnego leczenia? Nieźle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@selectGwiazdkaFromTabelka: Ja wgl nie biorę leków. Jak dostawałem to nigdy nie dotrwałem to pełnego czasu zażywania. Nie biorę przeciwbólowych jak mnie coś boli, zawsze przechodzi i w cale nie jest tak źle. Czasem psikne czymś do nosa jak mi katar leci. Nigdy nie czułem się źle dłużej niż 2 dni, reszta to dni kaszlu i kataru ale sprawność zawsze wysoka. Na nic się nie leczę nic mi nie dolega. Tylko ja
@blisko_kebab: najgorzej jak wlewy z prawoskrętnej witaminy C się zrobi, tylko lewoskrętna. Tutaj się zgodzę, jak mówi nam stara mundorść: Gdy dąb wiotki lub mały, czekają cię mnisie sandały, a jak mors za krótki, szykuj papierowe butki. Takie życie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@selectGwiazdkaFromTabelka: potwierdzam, ale ja dodatkowo wkładał chorych na trzy zdrowaśki do pieca- jak krzyczeli i umierali, to znaczy że buk tak chciał, a jak przeżywali to byli zdrowi.
Odstawcie hemie i leczcie się okładami z psiego smalcu oraz nasiadówkami nad dymiącym ogniskiem.
@pankalmar: Ale co w tabletkach?
@eshabe: Lekarz mnie zbadał i stwierdził, że grypa. Nie ufasz nauce?
@jukel: Lewoskrętna witamina to farmaceutyk. Nie biorę takich rzeczy.
@maein: przykro mi
@Kambiodolor2137: Jak najbardziej bym przetestował. Odmówiłbym chemii i odszedłbym w spokoju.
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM Nie miałem bólu głowy a wcześniej jak się szprycowałem to ból głowy i mięśni był gorszy od całej choroby. @qwenti: I co te badania ci mówią?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ppanicz:

Wcale się nie zbija temperatury wszelkimi sposobami.

No tak. Bo jak się ma gorączkę to od razu 39 stopni.

no tak, powikłania to od zbijania temperatury są, a nie od nadmiernej i utrzymującej się temperatury xD

Chciałbyś może wytłumaczyć w jaki sposób gorączka staje się PRZYCZYNĄ np. zapalenia płuc lub wtórnej infekcji? Czy może będziesz wyśmiewał robiąc z siebie idiotę?
@van-der-staas: będę Cię wyśmiewał robiąc z Ciebie idiotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tak. Bo jak się ma gorączkę to od razu 39 stopni.


No tak, bo nikt nie ma takiej gorączki, a jak już ma to broń boże zbijać temperaturę, bo zapalenie płuc! Tylko złote mleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)