Wpis z mikrobloga

2 tygodnie temu przechodziłem grypę. Zrobiłem doświadczenie i nie brałem żadnych tabletek, syropków i innych. Piłem złote mleko. Już drugiego dnia nie miałem gorączki i następne 6 dni L4 spędziłem jak na wakacjach. Polecam ograniczyć farmaceutyki do minimum.
#koronawirus #grypa
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13: no są, ale je się powinno stosować jako ostateczność - na jakąś ptasią czy inną świńską grypę jak wyjdzie na to, że organizm sam sobie nie radzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dlugi-gr: na 3 zdrowaśki się wkładało. U nas nie ma pieca niestet, centralne mamy i ciepło idzie z okolicznej ekologicznej fabryki azbestu, więc u nas jedynie tradycyjnie pijawki i bańki cięte. Od Śmiercionek z martwych płodów uchowaj nas Panie. Kyrie Elejson, tyle się narobiło teraz tej chemii że trzeba temu dać odpór. Jakby chemii nie było to by było jak kiedyś było, znaczy samo zdrowie. U nas tylko sołtysowa i
  • Odpowiedz
@selectGwiazdkaFromTabelka: Moja córka miała stwierdzona grypę w poniedziałek, w piątek dostaliśmy się do lekarza, CRP 20 i obustronne zapalenie uszu. Takie akcje mogą się kończyć powikłaniem w postaci niedosłuchu czy paraliżu twarzy. Proszę nie pisz, ze można się obejść bez farmaceutyków w tym przypadku. W ciągu 48h od stwierdzenia grypy można podać Tamiflu i mieć temat z głowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@selectGwiazdkaFromTabelka: Miałeś zwykłe przeziębienie a nie grypę. Nawet nie leczona mija w kilka dni więc wszelkie gusła jak te mleko nic tu nie zmieniają.
Leczy się jedynie objawy aby wygodniej to przechodzić więc wolę syrop co mi się na podrażnionym gardle osądzi i osłoni podrażnienie niż jakieś mleko.
  • Odpowiedz
@van-der-staas: no tak, powikłania to od zbijania temperatury są, a nie od nadmiernej i utrzymującej się temperatury xD jak dziecko ma wysoką gorączkę to się do pieca wsadza, żeby szybciej zwalczyć wirusy ciepłem. Wcale się nie zbija temperatury wszelkimi sposobami.

No ale kilku wykopów wie, że wysoka temperatura to dobra jest, naturalny mechanizm obronny przecież, tak było w kolorowance od doktora Zięby. Nie żeby czasem to reakcje obronne zabijały czlowieka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powikłania od niebrania chemii i spróbowania naturalnego leczenia? Nieźle.


@selectGwiazdkaFromTabelka: szok nie, że nieleczona grypa może nawet powodować śmierć xD ehh kolejny wykopek, który pozjadał wszystkie rozumy i wynalazł mleko jako lekartwo na grypę xD

@sebusik: Wiesz, wszystko spoko. Tylko jedyny lek na grypę jaki masz dostępny na rynku po wystąpieniu objawów już nie działa. Więc pozostaje tylko branie coś przeciwgorączkowego i przeczekanie aż samo puści. Poza tym
  • Odpowiedz
mleko, kurkuma, goździki, imbir, pieprz, cynamon, kardamon, miód


@selectGwiazdkaFromTabelka: następnym razem próbuj bez mleka - w chorobie należy ograniczać węglowodany, które sprzyjają namnażaniu bakterii (zakażenie bakteryjne bardzo często towarzyszy wirusowemu); a w ogóle zrezygnuj w ogóle z mleka, bo po co szprycować się krowimi antybiotykami, skoro chcesz się leczyć „medycyną naturalną” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz