Wpis z mikrobloga

2 tygodnie temu przechodziłem grypę. Zrobiłem doświadczenie i nie brałem żadnych tabletek, syropków i innych. Piłem złote mleko. Już drugiego dnia nie miałem gorączki i następne 6 dni L4 spędziłem jak na wakacjach. Polecam ograniczyć farmaceutyki do minimum.
#koronawirus #grypa
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@selectGwiazdkaFromTabelka generalnie popieram nie branie leków przy przeziębieniu, ale nie dlatego, że są jakoś szkodliwe. One po prostu tłumią objawy, a z samym przeziębieniem musi wygrać organizm. Tłumienie objawów może powodować, że nie będziesz odpoczywać, a to najlepszy sposób na wyzdrowienie.

Ale jak masz świadomość choroby to można wziąć by się po prostu lepiej czuć, ale nie zapominać, że odpoczynek jest najlepszym lekarstwem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@selectGwiazdkaFromTabelka: no to bym chętnie przetestował, niestety nie mam kurkumy:/ spróbuję kupić u wietnamcow jutro. Drugi dzień leżę i umieram. Grypa jeszcze jakoś przejdzie, ale po drodze do pracy miałem dość ciężki upadek na oblodzonym chodníku :/ zaczęło boleć 5h później i dopiero na drugi dzień dało o sobie naprawdę znać. Teraz ani leżeć ani spać, ani siedzieć... Super święta kur..a. nawet głupich kropli do nosa czy syropu na kaszel
  • Odpowiedz