Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niemamwiedzy: kojarzę ten wpis, nie mniej jednak Op ma nagranie z kamerki i rejestracje. Przecież i tak dostanie punkty + mandat + notatkę do ubezpieczyciela, nic nie ugrał. Chyba że był pijany, to rzeczywiście warto #!$%@?ć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thruster: poradził, człowieku zamknęli by cię na dołek i nauczyli reksu, za wszystkie uszkodzenia mojego mózgu byś zapłacił ja najwidoczniej nie miałbym za co nawet gdybym cię uszkodził
  • Odpowiedz
@mirek_januszy ale w chwili podejmowania decyzji o tym czy #!$%@?ł czy nie gość nie miał świadomości tego czym będzie dysponował poszkodowany. Nie raz mi się zdarzyło słyszeć historie o #!$%@? jakości monitoringu na którym nie odczytasz nic albo po prostu o atrapach kamer i na to pewnie liczył sprawca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thruster: ale to ci mówię że bym cię patusie #!$%@?ł, jakbyś mi zęba uszkodził albo coś to mam aparat a to trochę kosztuje, pewnie zaraz byś #!$%@?ł z miejsca zdarzenia jak #!$%@?, bo tylko bić się umiesz ale załatwić czegoś po ludzku to już nie XD

ale zapłaciłbyś za wszystko co byś zrobił to pewne, starałabym się cię dojechać, muszę też nosić gaz pieprzowy na takich debili żeby ich spacyfikować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mdlejtecole: @wfm125m miałem podobną sytuację tylko że bez kamery ale ktoś życzliwy zostawił kartkę i napisał model kolor i rejestrację auta. Oczywiście na policję, zdjęcia auta, przemoczona kartka i protokół i przez miesiąc nic. Zgłosiłem do jego ubezpieczyciela i po 3 dniach miałem że się przyznał. Jeżeli masz jakiekolwiek nagrania to od razu zgłaszają do ubezpieczyciela
  • Odpowiedz