Wpis z mikrobloga

Szczerze? Zawsze strasznie przeżywam takie sprawy, no bo jednak mam serce blisko dupy czy jak to się tam mówi i czy tą czy sprawę Ewy Tylman czy Magdy Żuk czy nawet tej Karoliny Kaczorowskiej (co ciekawe Magda i Karolina też prawdopodobnie są powiązane z Blanką prawdopodobnie)
I siedzę teraz i oglądam te wszystkie wywiady i nagrania i czytam te arytuły czy czytam tag i ryczę, bo dochodzi do mnie ile tego syfu jest ukrytego przed oczami zwykłych ludzi
Te wszystkie dziewczyny po te 13,14 czy 15 lat często pewnie z patologicznych, dysfunkcyjnych domów werbowane do tej Zatoki Sztuki, gwałcone i faszerowane dragami przez lata
Umoczeni w to prokuratorzy, policjanci i współcześni celebryci i pewnie i politycy i wszyscy to ukrywają
Jak pomyslę, że być może w jakiś sposób w te sprawę mogą być zamieszane osoby wielkości Wojewódzkiego czy Szyca albo innych aktorów albo muzyków jak nie wiem Nergal czy coś to mnie mnie, strasznie mnie mdli
Ameryki nie odkryłem, że takie rzeczy mają miejsce, ale no…sami rozumiecie..
Do tego jeszcze ta bezkarna mafia
Myślałem, że procedery jakie robił Pruszków czy Wołomin sie nie powtórzą…myliłem się…
Szkoda tej dziewczyny jaka by nie była czy dawała tam dupy czy nie czy była lambadziarą czy nie etc
Od razu mi się przypomina sprawa z Aferą Podkarpacką, którą też pewnie wszyscy znają i też nigdy nie będzie rozwiązana, bo brali w niej udział nawet obecni politycy PiSu
Po prostu chore gówno i syf
W głowie mi się nie mieści i trochę mnie już samego przerasta czytanie tego wszystkiego o tej Zatoce Sztuki i tej dziewczynie i bezkarnej pedofilii i tym wszystkim
Jeszcze ta Blanka Lipińska, która jest wychwalana przez kobiety w tym kraju, jej obrzydliwe filmy i książki…
Głowę po prostu rozwala
Chyba nocy dzisiaj nie prześpię i mam nadzieje, że ta sprawa będzie pociągnięta do końca i dużo osób łańcuszkiem zostanie pociągnieta do odpowiedzialnosci i poniosą surową karę

#iwonawieczorek #magdalenazuk #karolinakaczorowska #blankalipinska #niebieskiepaski #rozowepaski #afera #zalesie #polska #policja #polskapolicja #kryminalne #zatokasztuki #trojmiasto
  • 40
  • Odpowiedz
Mam te same odczucia. To jest tzw ból świata. My "normalni" ludzie nie potrafimy zrozumieć i pojąć tego jak świat jest przegniły i zepsuty. No przynajmniej ja tak mam, że moja moralność i mentalność oraz wartości nie są w stanie pojąć jak ci ludzie żyją w zgodzie z samym sobą. Można to na wiele sposobów tłumaczyć, że pieniądze rządzą światem bo tak jest. Ale to wszystko tak boli, że ludziom to kompletnie
  • Odpowiedz
Jak pomyslę, że być może w jakiś sposób w te sprawę mogą być zamieszane osoby wielkości Wojewódzkiego czy Szyca albo innych aktorów albo muzyków jak nie wiem Nergal czy coś to mnie mnie, strasznie mnie mdli


@xydeN-: Pendereckiego, Sienkiewicza, Mickiewicza.
  • Odpowiedz
@Walkiria123 ale mam umysł analityczny. Co innego miałabym analizować co nie jest związane z kryminalna przestrzenią? 1000 krzyżówek ? Poza tym to mnie interesuje. A jednocześnie tego nienawidzę. Pewnie nie jeden dobry gliniarz z takim zamysłem szedł do tego zawodu
  • Odpowiedz
@xydeN-: nadwrażliwości i skłonność do egzaltacji to nie są dobre dla ciebie cechy. Do tego pamiętaj, że żyjesz w czasach gdzie informacja to pieniądz, a najlepiej klika się wszystko co złe i szokujące - stąd banka samych złych wydarzeń, bo dobre nikogo nie interesują.
  • Odpowiedz
@xydeN-: rozkłada mnie na łopatki jak ktoś zaczyna wypowiedź od "szczerze?" xD kojarzy mi się to z takim Mariuszem co ledwo zawodówkę dał radę skończyć, ale zawsze musi się wypowiedzieć na tematy na które ma bardzo mgliste pojęcie
  • Odpowiedz