Wpis z mikrobloga

KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ CZ. 1
KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ CZ. 2

Poniżej będzie trzecia część przygód Oliwiera.

W skrócie to laska najpierw zagaduje Chada, ale Chad jest dla niej niemiły. Kilka dni później do niego jeszcze raz ale z konkretniejszą propozycją tj. propozycją zapłaty za wyruchanie jej. Dziewczyna jest dziewicą (ma 23 lata a Oliwierek ma 20 lat) i chce przeżyć swój pierwszy raz z przystojniakiem 10/10 i jest gotowa za to zapłacić. Jest gotowa nawet wynająć najlepszy hotel (pokój który wybrała bardzo mi się podoba, szczerze doceniam jej gust) aby tylko móc w sobie poczuć niezwykłego buzdygana.

Ciągłość rozmowy jest zachowana w trzech pierwszych kolumnach od góry do dołu. Po prawej stronie jest to co wrzucałem już wcześniej w komentarzach we wcześniejszym wpisie.

Postanowiłem rozwinąć tę historię, ponieważ zostałem posądzony o zmyślanie. Nagranie które wysłała mi dziewica jest do wysłuchania pod linkiem który udostępniłem w komentarzu.

PS Na początku rozmowy rozmawiamy o filmie pt. Blow jeśli by ktoś nie wiedział :)

#przegryw #p0lka #blackpill #gg #gadugadu #eksperyment #chad #incel
g.....k - KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ CZ. 1
KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ CZ. 2

Poniż...

źródło: comment_16718347530wHNep51M3MwgzQt99QaOa.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@greemeck: Tylko no to jest gg niestety, tam każda jest mocna w gębie, a jak przychodzi co do czego to nie są tak "wyrywne" po za netem.
Po drugie uważaj, bo jak nie fake'uje/larpuje to jest wielkie prawdopodobieństwo, że oszukuje z wiekiem (tam co druga ma 20, a potem 16 czy 14 xd), albo ma bipolara czy inne #!$%@?.

A z sylwestrowych zabaw to polecam założenie tindera, zmienienie opisu na angielski
  • Odpowiedz
Akcja dobra, laska szczerze mówi, że nie ma szans na chada 10/10, a aby ja taki wyruchał to nawet zapłaci xD Ostatecznie mi jej tylko szkoda, bo podobnie jak część osób tutaj wyobraża sobie, że seks to nie wiadomo co, a najfajniej jest go uprawiać z osobą w stałej, zdrowej relacji.

Ale ile osób tyle pomysłów, swego czasu było tutaj reklamowane chodzenie na divy z wykopem, a to się dużo nie różni
  • Odpowiedz
@Viaderski: Oczywiście, że się różni. Dla kobiety która ma dostęp do Internetu niezależnie jak bardzo jest brzydka znalezienia bolca na noc to kwestia paru godzin - musi tylko obniżyć wymagania do odpowiedniego racjonalnego poziomu, a nie liczyć na chadzika 10/10 jak picrel. Natomiast mężczyzny poniżej pewnego poziomu atrakcyjności nie będzie miał żadnego zainteresowania, nawet ze strony grubasów. Albo będzie musiał pajacować tygodniami przed otyłą księżniczką żeby zakisić.
To jak porównywać kradzież
  • Odpowiedz
@Vanset123: one same znają blackpill od podszewki, bo stosują go w praktyce. Ba, blackpill to przecież ich natura. Nie chcą tylko, żeby beciaki i inne subhumany - jak my - poznały i szerzyły te poglądy, ponieważ stanowią one zagrożenie dla systemu, który wynosi k0biety na piedestał. Jeśli nie będzie setek milionów zmanipulowanych beciaków, wypruwających sobie żyły dla "cudownych księzniczek" to ich status społeczny i poziom życia runie na łeb, na szyję.
  • Odpowiedz
@greemeck: widzę że mamy doczynienia z chłopcem z tagu przegryw ×D. Tak, kobiety lubią seks, kobiety chcą seksu i same go inicjują. Jeśli jesteś atrakcyjny to dostajesz ich nagie zdjęcia nie pytając o to a seks na pierwszym spotkaniu to nic niezwykłego. Niektórzy zachowują się jak by zyli w jakimś kraju muzułmańskim. To naprawdę żenujące że musiałeś wstawić nie swoje zdjecia by uzyskać zainteresowanie kobiet.
  • Odpowiedz
@greemeck: Chad Privilege to jest coś niesamowitego. Nie ma problemu, że od 2-3 wiadomości ciągle piszesz o obciąganiu, nie ma problemu, że wyzywasz rzeczy, których rózowa jest fanką. Jest nawet w stanie wynająć hotel i zapłacić Ci za seks xD.

Chociaż i tak najbardziej podoba mi się zetknięcie dziewczyny z sytuacją, że faceta 10/10 trzeba zabawiać a to nie on pajacuje dla Ciebie xD. ONA JEST ZAKŁOPOTANA, że musi coś takiego
  • Odpowiedz