Wpis z mikrobloga

@StiLLM4TIC: Ale dziwnie wymawia słowo pizza. Nigdy nie slyszałem, aby ktoś mówił "[picca]".
Z ciekawostek o Polakach, raz kiedyś zagranicą we włoskiej pizzeri gdzie jadłem siedziało dwóch Polaków, jak wjechały zamówione przez nich pizze, poprosili kelnerkę o ketchup, zaznaczam włoska pizzeria, włoska pizza, pani Włoszka. Kobita na to krótko:
Sorry, we don't do that.

Nie wiem czy się czegoś nauczyli, ale kij mnie to obchodzi. ;)
  • Odpowiedz
@StiLLM4TIC: postanowilem dolaczyc do Waszych burzliwych dyskusji i rozwiac Wam wszelkie watpliwosci ;) prosze pytajcie o co chcecie :) dobrze ze ludzie maja w sobie tyle nienawisci i hejtu, balans jakis musi byc :) slucham wiec, coz byscie chcieli wiedziec ?
  • Odpowiedz
@Polishmantravel: Hej, spoko, z mojej strony to nie to co piszesz powyżej tylko żartobliwa uwaga z przymrużeniem oka ;). Baw się dobrze i nagrywaj ciekawie! ;) Palazzo - pałac - pica. ;) zz - c. ;)
Z ciekawości na długo zostajesz w Kambo czy w odcinkach się dowiemy?
  • Odpowiedz
@Madyniak: sluchaj, moje zycie jest dla mnie wazne, chce je przezyc jak najlepiej, nikt i nic na to nie ma wplywu dlatego korzystam z zycia ile mozna, sam sobie wszystko sponsoruje :) ja poprostu lubie dawac ludziom cos za dobra robote i za to ze mysla podobnie o zyciu, trzeba nam rozrywek, trzeba usmiechow i humoru , placzu i wytrwalosci we wszystkim co robimy ;) dziele sie z ludzmi dobrymi przezyciami
  • Odpowiedz