Wpis z mikrobloga

a ty myślisz, że oni ekscytują się tym tak jak ty.


@mamabijeatataniezyje: Z tym że ja się nie ekscytuje. Nie jestem niemiły dla nikogo chyba że ktoś zacznie pierwszy. Uważam że każdy ma prawo do wyrażania zdania. Ale wyzwanie kogoś przez jego poglądy to xD. Jak wojna PIS-PO tylko jeszcze bardziej zaciekła.
@Koniasz: ostatnio jakieś USA źródło podawało ok. 100 tys. zabitych po obu stronach konfliktu, poza tym UA ma straszną lukę pokoleniową na froncie, jak się patrzy na UA filmy z pola walki to zazwyczaj 30-55 lat, a demografia UA to katastrofa, oczywiście w Rosji wcale nie lepiej.
@Koniasz: jeśli ktoś popiera Rosję to to w obecnej sytuacji wykracza poza wolność słowa i poglądów, to głupota lub świadome #!$%@?ństwo za które należy się (co najmniej) niemiły komentarz na portalu ze śmiesznymi obrazkami. To raz.

Dwa, trącisz ruskim copium odwracając kota ogonem co do siadającej psychiki "ukrofili" bo "Ukraina nie ma żadnych sukcesów od Chersonia", gdzie mowa o jednym z najbiedniejszych krajów Europy broniącym się od prawie roku skutecznie przeciw
nazywanie ludzi "ukrofilami" nie jest wyzywaniem?


@mamabijeatataniezyje: A wyzwanie wszystkich o innych poglądach od onuc już jest ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poglądy zwolenników putina xD I dalej będziesz udawał obiektywny głos, a nawet stanie po stronie Ukrainy?


@puszkapandory: Zwolennik Putina xd. To pewnie jesteś w stanie pokazać mój chociaż jeden post w ciągu 8 lat w którym pisałem coś pozytywnego o Putinie czy o działaniach
kto popiera rosyjskich morderców, złodziei i bandytów jest w pełni uzasadnione...


@Nieszkodnik: I to jest sedno. Ja w żadnym komentarzu nie napisałem że popieram Rosję czy Putina. A kilka osób już mnie wyzywało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)