Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W przededniu świąt Bożego Narodzenia finiszujemy z ostatnimi w tym roku perfumowymi mistrzostwami - właśnie wybraliście najlepsze nowe zapachy 2022 roku. Jednak zanim wręczymy medale, skomentujemy wyniki i rozejdziemy się do domów, pozwolę sobie na moment prywaty. Chciałbym życzyć Wam wszystkim, całej perfumiarskiej społeczności tagu #perfumy radosnych, promiennych i pełnych nadziei świąt. Szerzmy wokół siebie odrobinę życzliwości i dzielmy się dobrym duchem. Nie zapominajmy, że ten najpiękniejszy w roku okres to czas wybaczenia i pojednania. Oddając się okołoświątecznej refleksji, odpoczywając od zgiełku dnia codziennego w tym najbardziej rodzinnym dniu w roku zasypmy (perfumiarskie) podziały. Spójrzmy na siebie nie jako Boisowcy i Ganymedziarze ale jako perfumiarze, członkowie naprawdę wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju wykopowej społeczności. ()

No dobra, bo zrobiło się chyba za bardzo sentymentalnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pora na to, na co czekacie najbardziej - podsumowanie kończących się właśnie mistrzostw. Nie przedłużam, przechodzimy do konkretów.

Zapachem, który wybraliście NAJLEPSZĄ PREMIERĄ 2022 ROKU został...


Walka była wyrównana, ale ostatecznie zakończyła się triumfem Givenchy 47:43. Srebrnym medalistą zostaje zatem Eau Givree Terre d'Hermes od Hermesa.

Cała klasyfikacja TOP40 najlepszych nowych zapachów 2022 roku prezentuje się tak:



I jak, zadowoleni z wyników? Jak wysoko uplasowały się Wasze ulubione zapachy? Ile z pozycji okupujących czołówkę rankingu udało Wam się poznać? Osobiście przy tworzeniu listy zapachów do tych mistrzostw zorientowałem się, jak mało tegorocznych premier udało mi się poznać. Jest co nadrabiać w niedalekiej przyszłości ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wyniki poszczególnych pojedynków - całą fazę pucharową można zobaczyć tutaj.

Jeszcze raz wesołych świąt i do zobaczenia przy następnych mistrzostwach! Oczywiście zawsze jestem otwarty na Wasze sugestie i komentarze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #perfumowemistrzostwa
TetraHydroCanabinol - Dobry wieczór wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W przededniu świąt Bożego Na...

źródło: comment_1671819394MBVUOA6Ebe03yezWlOgtVm.jpg

Pobierz
  • 18
@mrenemy: jest niesamowicie dobrze zblendowany, przez co ciężko wyczuć poszczególne nuty, ale nie rozbijając go na czynniki pierwsze powiedziałbym, że to świetny, ciepły, drzewno-irysowy, pudrowo-orzechowy, niezbyt słodki zapach (co odróżnia go od zimowych ulepow) z delikatną nutą whisky. Męski i wieczorowy, z dobrymi parametrami (na pewno lepsze od wodnistego DHI).

@skrappi: co nos to opinia, ja szczerze mówiąc bardzo pozytywnie odbieram właściwie wszystkie wypusty Givenchy z kolekcji Gentleman.