Wpis z mikrobloga

@Amoberus: myślę, że to #!$%@? i budowanie zasięgów to jest skutek, a nie przyczyna. Siedzi głęboko w wybranej lewicowej bańce, która ją klepie po plecach i uważa się przez to między innymi za autorytet, więc brnie mimo wszystko w te wszystkie nielogiczne gówna, żeby tylko nie przyznać się do błędu.
@Amoberus: właśnie mam problem z tym, żeby uwierzyć, że wszystkie jej #!$%@?, które się stają viralem na moment na twitterze są wykalkulowane, bo ona naprawdę ma mnóstwo momentów kiedy mówi z sensem. Pomogła podobno wielu ludziom.

I właśnie te dobre rzeczy moim zdaniem stawia tak wysoko, że nie jest w stanie przyznać samej sobie, że robi też mnóstwo gówna.

Sam mam poglądy liberalne na większość tematów, ale każdy temat rozkminiam według
sugerujesz ze ludzie nie powinni krytykowac osoby ktora pomawia kogos o gwałt i pedofilie


@Amoberus: gościu #!$%@? nigdy tego nie napisałem XD Weź się #!$%@? w łeb. Nie, nie uważam tak.

Chodzi mi o to, że maja staśko jest za głupia żeby wszystkie te afery starannie planować i działać według jakiegoś modelu, tylko po prostu przez to, że zrobiła coś dobrego popełnia błędy poznawcze - bardzo głupie.

Przeczytałeś mam nadzieję w