Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem facetem lat 27 i nie lubię Świąt. Nie lubię dzielić się opłatkiem, nie lubię składać sobie życzeń. Nie lubię potraw Wigilijnych. Jestem kompletnie niewierzący, nie potrafię o Kościele Katolickim powiedzieć czegokolwiek dobrego. Jeszcze dochodzi kwestia rodziny, gdzie rodzice i babcia są OK, ale chrzestny to już patus, pijak, złodziej, narkoman, palant i przygłup. Każda minuta przy stole to dla mnie ogromna męczarnia.

Marzę o tym, aby znaleźć sobie niewierzącą kobietę i np. wyjechać na Święta do Egiptu. Poleżeć, napić się drinka, obejrzeć jakiś serial, miło spędzić czas.

#swieta #bozenarodzenie #wigilia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a58c1a8561760685998a3e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 33
np. wyjechać na Święta do Egiptu. Poleżeć, napić się drinka, obejrzeć jakiś serial, miło spędzić czas


@AnonimoweMirkoWyznania: to aż do Egiptu musisz jechać aby tak święta spędzić? Równie dobrze możesz to zrobić na własnej kanapie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jesteś jedyny, który nie lubi świąt, serio. Bez problemu znajdziesz kobietę, z którą będziesz mógł podróżować zamiast kisić się przy stole. Ja na przykład wyjeżdżałam z ex zawsze na Wielkanoc, za to Wigilie normalnie spędzaliśmy z rodziną, bardziej z poczucia obowiązku. Teraz obserwuję, że coraz więcej par wyjeżdża i ucieka od niewolnictwa świąt, za to z rodziną spotykają się w spokojniejszym i dogodniejszym dla nich czasie, i tylko z
nie potrafię o Kościele Katolickim powiedzieć czegokolwiek dobrego


@AnonimoweMirkoWyznania: To radykalizm, świat nie jest zero-jedynkowy.

Nie lubię dzielić się opłatkiem, nie lubię składać sobie życzeń. Nie lubię potraw Wigilijnych. Jestem kompletnie niewierzący


Jeśli lubisz swoją rodzinę i zależy ci na kontakcie z nimi to ważne w takim wypadku jest by uwzględnić też to czego oni w takiej relacji potrzebują - a zapewne jest to spędzanie świąt z tobą.

Marzę o tym,