Wpis z mikrobloga

@afc85: aha pieprzenie, polscy rolnicy muszą się trzymać unijnych norm przez co koszty siewu, zbioru i uprawy są dużo wyższe niż na Ukrainie Teraz pozwólmy sprowadzać zboże dużo tańsze przez nie spelnianie norm UE i zabijemy własne rolnictwo Ja tam myślę, że bardzo dobrze, że ktoś próbuje ratować od bankructw Polskich rolników
@afc85: chyba nie srałeś typie, polscy rolnicy już ledwo dyszą przez zakaz importu nawozów a ceny zboża ukr wykończą ich w jeden sezon Ja widzę, że masz niezły ogląd i próbujesz się wypowiadać na tematy o których gówno wiesz Obudzicie się bez najważniejszej gałęzi gospodarki przez te lewackie urojenia
@afc85 A jak to jest z tym importem? To państwo coś importuje czy prywatni przedsiębiorcy? Bo jak państwo to można dyskutować czy powinno tak robić ale jak prywatni to kto jak kto ale konfederaci powinni wiedzieć, że wolny rynek jest
@afc85: to nie komunizm typie tylko zdrowy rozsądek, zalewając rynek tanim zbożem #!$%@? własnych producentowi Masz chyba też z 20lat max patrząc po wieku przeciętnego neuropka xD Ukraińcy mają czarnoziemy i nie potrzebują nawozów, my czarnoziemów nie mamy i żeby uzyskać taki sam plon jak ukr polski rolnik musi wydać 3/4 tysiące złotych na nawozy które przed wojną kosztowały maks 900zł Matematykę zostaeiam tobie Równie dobrze możesz iść do tych ludzi
@afc85: towary ukraina

-odmiany GMO zakazane na rynku PL i UE
-Ochrona roślin substancjami wycofanymi z rynku UE PL
-Przechowywanie plodow rolnych bez reżimu sanitarnego UE PL
I z tych roślin będziecie jeśli mąkę w pl bo cwaniaki januszeksy zaopatrują się w nią w Polsce. To jest według ciebie towar który podlega pod takie same regulacje jak towar unijny? Przeproś zawczasu