Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: nie to nie argumenty, nie opinie tylko fakty i konfiarze i Neuropki są toksyczni do granic możliwości Na a dobrą sprawę przez swoje zwoływanie się i atak na każdego kto ma inne zdanie zniszczyliście ten portal Teraz wykop to miejsce walk skrajności, kiedyś był portalem który prezentował obecny poziom hejto Także tego ustawcie się gdzieś w lesie i wyjaśnijcie sobie rzeczy o których tu #!$%@?, chociaż wątpię, że banda mizoginów
Uzależnienie się od jakiegoś kijowa czy doniecka w kwestii produkcji żywności to samobójstwo. Ty zamiast odnosić się do sedna problemu to rozprawiasz od komunizmach i wolnych rynkach jakby to miało jakieś tutaj znaczenie


@koala667: Ponawiam pytanie- dlaczego uzależnienie?
Rozprawiam o socjalizmie (nie komunizmie) i wolnym rynku bo trolluję fanów partii która określa się jako wolnorynkowa a w praktyce właśnie widać jak to wygląda.
@koala667: Ponawiam pytanie- dlaczego uzależnienie?

Rozprawiam o socjalizmie (nie komunizmie) i wolnym rynku bo trolluję fanów partii która określa się jako wolnorynkowa a w praktyce właśnie widać jak to wygląda.


@To_ja_moze_pozamiatam: gadasz z obrońcą orgio szuris a do tego ruską onucą, serio. Chcesz to ci parę jego wypowiedzi podeślę np jak #!$%@?ł na kazachstańczyków, że się zbuntowali przeciwko ruskim.
@ghandi92 wolnym rynkiem nazywasz sprzedawanie kiepskiej jakości zborza nie spełniających norm UE jako zborza wyprodukowanego w UE i spełniającego wszystkie normy?
@To_ja_moze_pozamiatam: Bo tanie zboże ukraińskie w okresie długoterminowym rozwali polskie rolnictwo jeżeli nie będzie sensownych przepisów. Przy niewyrabiającym polskim rolnictwie co się bardziej będzie opłacało? kupowanie zboża z francji czy z ukrainy? odpowiedz jest oczywista.
@To_ja_moze_pozamiatam: Bo tanie zboże ukraińskie w okresie długoterminowym rozwali polskie rolnictwo jeżeli nie będzie sensownych przepisów. Przy niewyrabiającym polskim rolnictwie co się bardziej będzie opłacało? kupowanie zboża z francji czy z ukrainy? odpowiedz jest oczywista.


@koala667: Ooo, następny k0nfederata chce regulacje wprowadzać? To już wolny ryneczek nie jest taki super? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kryspin013: na dobrą sprawę to te dzieci same nie wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej to jakaś bojówka ukraińska która próbuje wywierać presję na Polakach jednak mogę się mylić bo jak sam wiesz trudno za wami nadążyć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: Nie no kolego fikołki zaczynasz robić samemu w obronie tej "organizacji" zresztą zawsze je robicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: niby ja robię fikołki ale jednak to ty próbujesz się wykpić od dostarczenia dowodów na postawione przez siebie tezy.
@Kryspin013: przyjdź jak skończysz 18 lat dziecko wtedy pogadamy Młodzi ludzie są bardzo podatni na wpływy takich "organizacji" a ty jesteś tego doskonałym przykładem Ot Twój dowód( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: bywaj typowy Neur0pku, kiedyś poczytasz swoje komentarze i stwierdzisz jaki głupi ja byłem ale na to trzeba czasu( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: nie potrafisz mi dostarczyć dowodu na własną tezę z dupy ale to ja jestem ten głupi xD

Jak bardzo można się zbłaźnić w jednym wątku?
Obudzicie się bez najważniejszej gałęzi gospodarki przez te lewackie urojenia


@Aquamen: Jak oni klaskali dupami na "piątkę dla zwierząt". Co tam jacyś rolnicy pazerni.
@afc85: aha pieprzenie, polscy rolnicy muszą się trzymać unijnych norm


@Aquamen: To nie to, nie ma czegoś takiego jak unijne normy nawożenia (największe koszty) czy generalnie uprawy roślin. Cena zboża z Ukrainy jest tak niska bo:
- jest wojna, mają problem ze sprzedażą i eksportem
- czarnoziemy nie wymagają tylu nawozów co nasze ziemie
- koszty pracy są też o wiele niższe

Wojna kiedyś minie, ale dwa pozostałe powody pozostaną
@To_ja_moze_pozamiatam: Bo tanie zboże ukraińskie w okresie długoterminowym rozwali polskie rolnictwo jeżeli nie będzie sensownych przepisów. Przy niewyrabiającym polskim rolnictwie co się bardziej będzie opłacało? kupowanie zboża z francji czy z ukrainy? odpowiedz jest oczywista.


@koala667: Ooo, następny k0nfederata chce regulacje wprowadzać? To już wolny ryneczek nie jest taki super? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kryspin013: Kiedy zdali sobie sprawe że konfa nie jest wolnorynkowa ani
@200Amra: aha pieprzysz aż mi cię szkoda, bez oprysków i nawozów na naszych glebach zbierzesz ale gówno Możesz już sobie iść z tymi farmazonami gdzie indziej xd Ukraińców nikt nie pilnuje co i ile leją


@Aquamen: Wiesz co to jest czarnoziem? Umiesz rozróżnić zboża chociaż czy tak jak Janusz Kowalski #!$%@? znasz się na rolnictwie?