Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam: Bo tanie zboże ukraińskie w okresie długoterminowym rozwali polskie rolnictwo jeżeli nie będzie sensownych przepisów. Przy niewyrabiającym polskim rolnictwie co się bardziej będzie opłacało? kupowanie zboża z francji czy z ukrainy? odpowiedz jest oczywista.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Bo tanie zboże ukraińskie w okresie długoterminowym rozwali polskie rolnictwo jeżeli nie będzie sensownych przepisów. Przy niewyrabiającym polskim rolnictwie co się bardziej będzie opłacało? kupowanie zboża z francji czy z ukrainy? odpowiedz jest oczywista.


@koala667: Ooo, następny k0nfederata chce regulacje wprowadzać? To już wolny ryneczek nie jest taki super? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: na dobrą sprawę to te dzieci same nie wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej to jakaś bojówka ukraińska która próbuje wywierać presję na Polakach jednak mogę się mylić bo jak sam wiesz trudno za wami nadążyć( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie no kolego fikołki zaczynasz robić samemu w obronie tej "organizacji" zresztą zawsze je robicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: niby ja robię fikołki ale jednak to ty próbujesz się wykpić od dostarczenia dowodów na postawione przez siebie tezy.
  • Odpowiedz
przyjdź jak skończysz 18 lat dziecko wtedy pogadamy Młodzi ludzie są bardzo


@Aquamen: a teraz argumentum ad wiekum. Dawaj jeszcze jakieś fikoły na to, że ne potrafisz udowodnić własnej tezy
  • Odpowiedz
@Kryspin013: bywaj typowy Neur0pku, kiedyś poczytasz swoje komentarze i stwierdzisz jaki głupi ja byłem ale na to trzeba czasu( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: nie potrafisz mi dostarczyć dowodu na własną tezę z dupy ale to ja jestem ten głupi xD

Jak bardzo można się zbłaźnić w jednym wątku?
  • Odpowiedz