Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. Najbardziej pociągają mnie seksualnie młode kobiety, tak 20-21 lat albo i młodsze, kurde, aż pojawia się jakaś aktywność w spodniach jak się z taką rozmawia i fantazje seksualne wjeżdżają, bo często zatrudniają jakieś studentki na praktyki czy coś do jakiś firm w których się bywa. Mają takie idealne ciałka figurę, filigranowe.. no po prostu w idealnym wieku, kiedy ciało wygląda najlepiej, że ma się ochotę ubrania z niej ściągać.

a problem wynika z tego, że ja mam 34 lata. No to nigdy nie będę z taką w łóżku i nie posmakuje młodości. Dlatego że pierwszy związek miałem w wieku 28 lat i była to rówieśniczka, i wtedy też pierwszy raz widziałem jakaś laskę nago. Więc najmłodsza laska z jaką byłem w łóżku to właśnie 28 lat, później była jeszcze jedna, ale to już po 30tce.. zajebista była, zadbana, 100 razy ładniejsza od poprzedniej no i miałem do niej uczucia bo relacja trwała 1.5 roku. Ale mimo wszystko chciałbym jakieś młode ciało poznać, świeże takie perfekcyjne po prostu, młode...
No i gdybym miał dużo hajsu, dobrze byłbym ustawiony w życiu, własne mieszkanie na prestiżowym osiedlu, koniecznie developerskie, albo być kimś znanym, to nie było by problemem aby sobie taką do łóżka zaprosić, ale kiedy jesteś poniżej średniej pod tym względem, no to co byłby w stanie sprawić aby 20 latka poszła do łóżka z kimś 15 lat starszym. Nic, dla takich dziewczyn ktoś mający 35 lat to jakiś staruch i fujka, ale jak dużo pieniędzy, czy status, to od razu inaczej takie by cię postrzegały.

#seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a4cc2424df0ea58db338f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przesrane byc facetem. Jestem w twoim wieku, ale jestem kobietą i ja dostaje mnostwo propozycji od 18-20-latkow. Hehehe Ty biedny mozesz tylko patrzec bo nikogo nie zainteresujesz. To, ze jak mialbys mieszkanie to 20. Latka bylaby toba zainteresowana to niezly cope. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@little_muffin: Zależy też. Mam właśnie 28 lat, a wyglądam na dekadę mniej, czasami jak sie ogole to nawet czasami 16, 17. I rówiesniczki mnie olewają, a za to lecą na mnie młodsze, ale boję się jak cholera, bo dzisiaj laska wygląda na 25 przez makijaż, a ma z 15.
  • Odpowiedz
WybranaFeministka: Ale gupoty gadasz OPie. Jest sporo modych dziewczyn, które lubią starszych facetów 10+ lat. Ustaw w appkach odpowiedni wiek, to zobaczysz, że wcale nie jest pusto. Dziewczyny ustawiają kryteria wyszukiwań, gdzie wiek ustawiają na znacznie wyższy niż swój własny.
Oczywiście, jest konkurencja i łatwo nie ma o młode, ładnie ładnie, ale bez przesady. Jest to możliwe, jak nie jesteś totalnym knurem.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz