Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. Najbardziej pociągają mnie seksualnie młode kobiety, tak 20-21 lat albo i młodsze, kurde, aż pojawia się jakaś aktywność w spodniach jak się z taką rozmawia i fantazje seksualne wjeżdżają, bo często zatrudniają jakieś studentki na praktyki czy coś do jakiś firm w których się bywa. Mają takie idealne ciałka figurę, filigranowe.. no po prostu w idealnym wieku, kiedy ciało wygląda najlepiej, że ma się ochotę ubrania z niej ściągać.

a problem wynika z tego, że ja mam 34 lata. No to nigdy nie będę z taką w łóżku i nie posmakuje młodości. Dlatego że pierwszy związek miałem w wieku 28 lat i była to rówieśniczka, i wtedy też pierwszy raz widziałem jakaś laskę nago. Więc najmłodsza laska z jaką byłem w łóżku to właśnie 28 lat, później była jeszcze jedna, ale to już po 30tce.. zajebista była, zadbana, 100 razy ładniejsza od poprzedniej no i miałem do niej uczucia bo relacja trwała 1.5 roku. Ale mimo wszystko chciałbym jakieś młode ciało poznać, świeże takie perfekcyjne po prostu, młode...
No i gdybym miał dużo hajsu, dobrze byłbym ustawiony w życiu, własne mieszkanie na prestiżowym osiedlu, koniecznie developerskie, albo być kimś znanym, to nie było by problemem aby sobie taką do łóżka zaprosić, ale kiedy jesteś poniżej średniej pod tym względem, no to co byłby w stanie sprawić aby 20 latka poszła do łóżka z kimś 15 lat starszym. Nic, dla takich dziewczyn ktoś mający 35 lat to jakiś staruch i fujka, ale jak dużo pieniędzy, czy status, to od razu inaczej takie by cię postrzegały.

#seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a4cc2424df0ea58db338f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 62
pseudonim: @elena-mary:

Załóż profil na Tinder czy innym badoo i sprawdź sama, że sporo młodych dziewczyn ma ustawione kryteria wiekowe na 10+ lat więcej. Prostytutki i sponsoring pomijam.
Zwykłe dziewczyny, często z daddy issues, albo takie, które chcą poeksperymentować.

Pomijam to, że trzeba dobrze wyglądać, bo to oczywiste bez względu na wiek.

---

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania: spoko, ja ze swoich znajomych, rodziny, męża znajomych i rodziny znam 1 parę z różnicą wieku +10LAT

Jak kiedyś miałam tindere to też ustawiałam sibie czasem na kobiety bo poprostu z nudow przeglądalam profile a nie bo mi się podobają kobiety
@little_muffin:

jak facet byl u prostytutki kiedykolwiek to jest to odrzut spoleczny i przegryw


XDDD

Dobra, a na przykład laska, która bawi się w onsy z tindera jest git?

Poza tym współczuję ograniczenia, jeżeli dla ciebie wyznacznikiem pozycji spolecznej i szeroko pojęgo wygrywu/przegrywu jest coś tak prozaicznego jak seks, a ściślej kto z kim, za ile i jak.

Powinien kontynuuowac chodzenie do prostytutki, bo juz z normalna dziewczyna relacji nie nawiaze
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzisz różnicę między preferowaniem wysokich, a preferowaniem młodych (a przy tym często niedoświadczonych) XD? Bo ja widzę. Jednym jest lubić szczupłe kobiety, a drugim młode kobiety. Zboki z was i tyle, a efebofilia to też -filia. Niestety często o tym zapominacie
Widzisz różnicę między preferowaniem wysokich, a preferowaniem młodych (a przy tym często niedoświadczonych) XD? Bo ja widzę. Jednym jest lubić szczupłe kobiety, a drugim młode kobiety. Zboki z was i tyle, a efebofilia to też -filia. Niestety często o tym zapominacie


@matkobossco: Na wszystko można znaleźć nazwę, to kobiety chcą mężczyzn silniejszych od siebie więc niezłą hipokryzję prezentujesz. I jaka efebofilia jak kobieta ma 20 lat xd, pewnie sama masz koło
PrzyczajonyEsteta:

ale to wciąż smutne płacić lasce aby zmuszała się do seksu z kimś. Seks jest fajny jak jest obustronne pożądanie u #!$%@? to bardziej zaspakajanie potrzeby cielesnej.


@elena-mary: ale kobiety nie lubią seksu i nie mają pożądania, chyba że do aktora albo piłkarza z TV. Większość małżeństw to prostytucja gdzie kobieta daje dupy mężowi za to że się dał wrobić w ślub, bachora, kredyt. Chociaż teraz nawet takie potrafią
@an0nisnanana: Dziwne jakby chciały słabszych xD przecież mężczyźni są średnio silniejsi od kobiet. Mężczyźni szukają słabszych od siebie kobiet i nikt nie nazywa ich zbokami. Nie próbuj tłumaczyć zboczeń na siłę. No a z moim wiekiem to też fikołek. Jak to wykopek typowy. Od razu spekulacje, że pewnie gruba, brzydka, stara i chad jej nie chce XD idź, że z taką logiką
@matkobossco: Odpaliłaś wzorowy whataboutism. Dlaczego dziwne? Podobno tyle w was empatii i wnętrza, którego nie dostrzegają ci źli mężczyźni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chyba oczywiste, że nie pisałem o sile wyłącznie fizycznej, tylko idiota albo troll nie będący w stanie uargumentować swojej racji mógłby tak pomyśleć. Po co więc nowoczesne kobiety tak bardzo narzekają na siłę mężczyzn w społeczeństwie, skoro podświadomie takich mężczyzn właśnie pragną, czy
@an0nisnanana: Whatabautism to ty odpaliłeś w swoim pierwszym komentarzu do mnie. Chyba nie znasz pojęć, których sam używasz hipokryto. A co dziwnego jest w tym, że kobiety chcą silnych mężczyzn, a mężczyźni wolą delikatniejsze od siebie kobiety? Jaką filią to nazwiesz, bo odpowiedzieć nie potrafisz, chociaż tłumaczyć próbujesz, że „a bo wszystko”. Efebofilia jest do 19 roku życia owszem. Między 34 paroletnim kolesiem nie ma dużej różnicy czy to 15, czy
A co dziwnego jest w tym, że kobiety chcą silnych mężczyzn, a mężczyźni wolą delikatniejsze od siebie kobiety?


@matkobossco: Nic w tym dziwnego wg blackpilla który tak zawzięcie atakujecie, śmiesznie tylko się czyta o dążeniach nowoczesnych kobiet do bycia za wszelką cenę "silnymi i niezależnymi", chociaż i tak pociąg czują tylko do lepszych od siebie. Na tym gruncie nie idzie też zrozumieć twojego oburzenia, że młoda - delikatniejsza kobieta jest atrakcyjniejsza