Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
W sumie to zabawne jak jeszcze niedawno towarzystwo tu płakało jak to kredyciarze są źli, jak trzeba ich dojechać bo przez nich drożyzna, Inflacja i ogólny kataklizm, a teraz sami nie widzą problemu w wzięciu tego samego kredytu tylko dlatego, że będzie gwarantowane ~4%. XD

Niewiele czasu musiało minąć by ich życie zweryfikowało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No, ale mam nadzieję, że będą konsekwentni w swoich poglądach i będą zdawali sobie sprawę z tego, że staną się tym gorszym sortem społeczeństwa. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#kredythipoteczny #nieruchomosci
  • 13
@ImYourPastClaire: @Krupier: ale przecież nikt nie popiera rządu że będzie próbował dolać oliwy do ognia zwiększając ilość pieniądza. Z tego co widzę ludzie jak biali ludzie dyskutują czy jak taki program się pojawi to brać czy nie brać. Skutki dla gospodarki będą takie same jak wasza promocja 0% podczas pierwszego kowidu, ale człowiek zamiast całe życie płacić na innych w końcu coś od tego państwa weźmie i odzyska część zrabowanych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w sensie Ty kiedykolwiek myślałeś, że chodzi tu o coś innego niż zwykłą ludzką zazdrość bo oni nie mają/nie stać ich/tak długo liczyli na spadki że ceny im uciekły?

@ImYourPastClaire:

Ja wiem o co im chodzi, przecież to prości ludzie są, niezbyt trudni do rozpoznania ich mentalności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@francoisinho jakie to miłe, że pomimo wrzucenia mnie na czarno i tak śledzisz z namiętnością moje wpisy, a nawet jeszcze je przeklejasz bo przecież wcale mój wpis nie wyświetla się na tagu. XD

Z kim ja tu siedzę. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale przecież nikt nie popiera rządu że będzie próbował dolać oliwy do ognia zwiększając ilość pieniądza. Z tego co widzę ludzie jak biali ludzie dyskutują czy jak taki program się pojawi to brać czy nie brać. Skutki dla gospodarki będą takie same jak wasza promocja 0% podczas pierwszego kowidu, ale człowiek zamiast całe życie płacić na innych w końcu coś od tego państwa weźmie i odzyska część zrabowanych pieniędzy

@StaryPijanyWyjadacz:

Nie
@Krupier: mehh. Golodupcy i tak nie dostaną kredytu. Zresztą niech dają 500/600. To w dużym mieście prawie drugie tyle trzeba na sensowną lokalizację i metraż. No chyba że ktoś uważa warszawska Białołęke lub inny odpowiednik za fajne miejsce do życia no to już inna bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)