Wpis z mikrobloga

2780,5 - 2 = 2778,5

dobra, niech to już oficjalnie będzie mój wpis #mojaforma

Jak do czerwca nie polepszę zauważalnie swojego wyglądu to #siekieracwel i usuwam konto. Obiecuje. Chyba, że na wydarzy się coś losowego, że nie będę w stanie ćwiczyć (odpukać)

klata

pompki 15-8-10-12

wyciskanie sztangi 8-12-10-10-12-8

wyciskanie hantelkami na skośnej 12-12-12-12-8

rozpiętki 10-12-11

triceps

wyciskanie francuskie 12-12-15-12-12-12

wyciskanie sztangi w wąskim chwycie 10-12-10-10

pompki w podporze tyłem 8-12-14-12

gdybym miał mniejszy body fat a nie taki na poziomie 15% to wyglądałbym o niebo lepiej. No ale *#!$%@?, tylko winny się tłumaczy dlatego ja nic nie mówię. PONDRO #hatergonnahate #siekierasays

ps wcale nie na napince, jeszcze miałem trochę rezerwy powietrza xD

#roknasilowni
SiekYersky - 2780,5 - 2 = 2778,5

dobra, niech to już oficjalnie będzie mój wpis #moj...

źródło: comment_6iyf72Y2Nf7EG4u2noRqxyMlBSwBj8Tz.jpg

Pobierz
  • 56
@SiekYersky: Są dwie rzeczy, które nas łączą: motywacja i postura. Z tym że ja mam lepszą klatkę :D Wiem że Ty jesteś 183/74 około, a ja 185/76. Tak trzymaj forma dobra, masz potencjał na dzika. Tylko trochę chciałeś nas oszukać tą grą świateł :D Bo cienie ładnie padają na ciało i eksponują mięśnie, nie mniej jednak jest ok. PONDRO
ludzkie ciało to jest jednak fascynujące


@bartdziur: twoja dieta pewnie jest fascynująca. Ciekawy jestem kiedy ludzie wbija sobie do łba, że 80% to dieta. Ja 3. klasę gimby i całe liceum ćwiczyłem i tylko mama przy kąpieli zauważyła, że coś tam urosłem. Poszedłem na studia, ogarnąłem dietę i tak mnie #!$%@?ło, że rano często budziłem się z rozprutą koszulką.
@ZUS_KRUS: moja dieta jest raczej odpowiednia, a z wieprzem oczywiście przesadzam. Po prostu mam taki a nie inny metabolizm. Nigdy się tym nie zajmowałem super mocno i nie zależy mi na wglądzie jakoś strasznie. Wolę wytrzymałość. I o mi się udaje. A, że z wyglądem średnio. trudno ;)