Wpis z mikrobloga

Myślicie, że Ronaldo podpisze kontrakt z Al Nassr? Fajny hajs, być może znowu poczuje się królem dominując ligę arabską, ale czy warto? Cristiano pieniędzy już nie braknie, ani nikomu z jego bliskich przez następne kilkanaście pokoleń. Przeprowadzka do Arabii Saudyjskiej wiązałaby się z wywróceniem życia do góry nogami. Wątpię, żeby jego żona i syn byli zadowoleni faktem wyjazdu z Europy, do kraju, który nie szanuje praw człowieka no i jest jaki jest. Imo chętnie go zobaczę jeszcze na murawie, ale no nie tam, lepszym kierunkiem byłby MLS, myślę, że znalazł by się chętny, a kultura praktycznie identyczna jak w Europie. #ronaldo #cristiano #pilkanozna #mecz
  • 6
@Maklerino1244: Mam ogromną nadzieję, że nie, lepiej dla niego iść za półdarmo nawet do jakiegoś europejskiego klubu. Myślę, że schodząc z ceny, ma szanse w jakimś grać. Tylko że on może nie chce koniecznie aż takich pieniędzy, ale i tak najwyraźniej chce duże. Łudzę się, że po prostu hieny nie wyniuchały, a z kimś rozmawia, ale jednak na razie wygląda, że to jedyna opcja. () Poza tym
@derbonobo wiem, że ma więcej dzieci, ale napisałem tylko o tym najstarszym bo tylko on jest "świadomy" tego co się dzieje, pozostałe są jeszcze za małe, więc zmiana otoczenia raczej nie wywrze na pozostałych aż takiego wrażenia. Ronaldo też zawsze lubił być w centrum uwagi, więc być może chce rekordowy kontrakt. Taki akt desperacji jak zwrócić na siebie uwagę, gdy nie oszukujmy się wszystko mu się wali na głowę. Szkoda, ale zanosi
@Maklerino1244: No właśnie też o tym myślałam. Odpuścił walkę o bycie GOAT, to chociaż najdroższy transfer. Ale to cholernie krótkowzroczne, przecież chyba nie liczy, że nie będzie kolejnych transferów. Szlag go trafi, jak za dwa lata Messi pójdzie gdzieś za 2 razy tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)