Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PodniebnyMurzyn: nawet zakładając że adrenalina zadziałała to i tak musiałby być gnojek kevlaerowy żeby przyjąć 3 na ciało i żeby go nie odcięło. To nie escape fekm tarkov że po rękach i nogach się rozłoży. Dlatego raczej wydaje mi się, że dostał bardziej odłamkami z drzwi nuźli samymi kulami, choc mogę się mylić ¯\_(ツ)_/¯
Jest jakiś njus coverage z tego zajścia? Googlałem na szybko ale sporo takich przypadków w jułesej więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@Glikol_Propylenowy: chory kraj to jest tam. Zamiast gówniarzowi przywalić lepę na ryj to go typ zastrzelił, nawet nie ostrzegając ze zamierza strzelać, tej rodzinie w momencie strzału nie groziło żadne bezpośrednie niebezpieczeństwo. A teraz chłopaka już nie ma, nie będzie miał okazji naprawić swoich błędów, przeprosić za uszkodzoną futrynę drzwi, przychodzenie bez zaproszenia i dzwonienie dzwonkiem.
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin: a niby dlaczego?
Na podstawie czego tak ci się wydaję?
Strzelałeś do ludzi kiedykolwiek?
Na wszystkich filmach z USA widać jak policja strzela do podejrzanego jakby jutra miało nie być. Walą cały magazynek do odcinki, po kilku gliniarzy do jedynego gościa.

Profesjonaliści. Zawodowi policjanci.
Pytanie dlaczego?

Odpowiedz:
Bo z doświadczenia wiedzą że czasami kilka bezpośrednich trafień nie uwali napastnika.

A zdazaly się sytuację że gość dostanie kilka kul, i zanim
  • Odpowiedz
@Auricom: za darmo nie dostał, przecież to jakiś psychol, oglądałeś ten film? Tłumaczą mu przez drzwi, że ona nie chce się z nim widzieć, co robi normalny człowiek? Odchodzi albo próbuje jakoś polemizować stojąc w drzwiach a ten chłop #!$%@? z całej siły na drzwi z każdą chwilą coraz mocniej i chcę wtargnąć do środka, jak myslisz w jakim celu? Bo ja nie jestem taki pewny, czy nie chciał skrzywdzić osób
  • Odpowiedz