Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Orowerbogatszy: A Ty skąd wiesz, że wewnątrz domu nie było agentów mosadu, drutu kolczastego, pola minowego i 4 rottweilerów, ktore chroniły tę rodzinę.
Napisałem BEZPOŚREDNIE niebezpieczeństwo.
Myślę że jak gospodarz miał broń w dłoni, to samo walenie w drzwi jeszcze nie naraża jego życia na szwank. W ostateczności mógł przecież gościa odstrzelić. Co nie? Słowem klucz jest tutaj ostateczność. Tak łatwo ci mówić, ciekawe czy łatwo by ci było też zabić.
@Auricom: tutaj jedynie jest kwestia tego, czy strzelał aby zabić, czy żeby się obronić, wiadomo, że lepiej strzelać w nogi, niż w głowę, samo oddanie strzałów moim zdaniem w takim wypadku było ok i Twoje słowa niczego nie zmienia. Skoro ludzie zachowują się jak zwierzęta to tak właśnie należy ich potraktować - jak agresywne zwierze i tak właśnie się dzieje więzienie to przecież odizolowanie od społeczeństwa i zamknięcie w swego rodzaju
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Glikol_Propylenowy: nie potępiam Twojego podejścia bo kilka (naście) lat temu sam mógłbym tak powiedzieć i nawet znawcy klaunów @Orowerbogatszy przyklasnąć. Może i faktycznie dla świata będzie lepiej, że tego nałoletniego włamywacza zabraknie ale nadal uważam, że można było inaczej zareagować niż strzelać do małolata, a jeśli już to decyzja o oddaniu strzałów była przedwczesna.
Zawsze mnie #!$%@? na tych filmikach z USA że nikt nigdy nie udziela pierwszej pomocy tylko jest: a #!$%@?, niech se leży i zdycha.
@Turahk: Podczas wyrzutu adrenaliny w sytuacji stresowej pewne hamulce puszczają, szczególnie kiedy masz klamkę a od agresora dziela Cię metry. Inna sprawa co pozniej dzieje się z psychika takiego człowieka który zabił kogoś w samoobronie ale to temat na osobny post
@Auricom

@Glikol_Propylenowy: chory kraj to jest tam. Zamiast gówniarzowi przywalić lepę na ryj to go typ zastrzelił, nawet nie ostrzegając ze zamierza strzelać, tej rodzinie w momencie strzału nie groziło żadne bezpośrednie niebezpieczeństwo. A teraz chłopaka już nie ma, nie będzie miał okazji naprawić swoich błędów, przeprosić za uszkodzoną futrynę drzwi, przychodzenie bez zaproszenia i dzwonienie dzwonkiem.

A możesz mi powiedzieć skąd wiesz czy taki gówniarz który ci #!$%@? w drzwi
@Flypho: nie wiem czemu, ale pomyślałem o swojej wypowiedzi w której pisałem o tym, że lepiej strzelać w nogi niż w głowę w USA chyba się na to nawet za bardzo nie patrzy tylko strzał oddany to strzał oddany i tyle, a gdzie trafiło jest sprawą drugorzędną.
@Glikol_Propylenowy: nie podoba mi się taki łatwy dostęp do broni w usa i nie chciałbym żeby podobnie było w polsce, gdzie takiego łepka to by stary z liścia na odmułke szybko wyjaśnił, ale jak już mają taką sytuację, to rozumiem czemu ten facet tak zareagował, ALE nie rozumiem czemu aż trzy strzały? jeden strzał, nawet niecelny przez górna część drzwi by prawdopodobnie wystarczył żeby gówniarz se poszedł, nie rozumiem czemu chłop