Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Flypho: przecież on nie miał broni w ręce, więc w każdej chwili stary mógł go zastrzelić gdyby zrobił jakiekolwiek podejrzany ruch, bo miałby kilka sekund przewagi, dla mnie to #!$%@?, z takim podejściem jak tu mają wykopki to zaczniemy się na ulicy strzelać jak ktoś kogoś potrąci barkiem, bo przecież zaburzył twoja przestrzeń osobistą i MÓGŁ mieć nóż czy pistolet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanuszKarierowicz: kolego, ja tu próbuje zwrócić uwagę na istotną kwestię: to że on mógł strzelać, to nie znaczy że powinien, a już szczególnie w takiej niejednoznacznej sytuacji. Prosze się zachowywać, a nie obcych ludzi od upośledzonych wyzywać. Poczułem się urażony, oczekuję przeprosin.
zajebisty argument, chłop zrobił dobrze, bo w ameryce od setek lat są pistolety i robią pif paf, co to w ogóle za logika xD


@Rorschak:
W USA od setek lat każdy może mieć broń i trzeba mieć tego świadomość kiedy ktoś cię atakuje. Widzę, że ta idea cię zwyczajnie przerasta intelektualnie xD, za bezpiecznie w Polsce.
Jeszcze gdyby ten chłop przyszedł z kwiatami, miał coś miłego w ręku to można by domniemywać, że miał dobre zamiary, ale takie zachowanie? Serio? Na bank widział ojca trzymającego broń wycelowana w jego kierunku a mimo to nacierał, to stany mój dom, moja twierdza miał tego pełną świadomość.


@Glikol_Propylenowy: mimo wszystko to nie upoważnia nikogo do zabójstwa :p
W normalnym kraju tatus skończyłby w więzieniu. W USA to w zależności od
@KarolDawid to obejrzyj np. Wicka, gdzie wymiany magazynków są częste:)

@Auricom tak, a jakby się okazalo że ma nóż, albo jest silniejszy? To co? Niech Ci #!$%@?, albo zabije, wtedy będziesz mogl napisac komentarz, że ojciec powinien mieć broń i zastrzelić kolesia? Typ chcial sie wbic na chatę, wywazal drzwi. Co innego jakby dzwonił tylko dzwonkiem, ale zaczął przesadzac.
chory kraj to jest tam. Zamiast gówniarzowi przywalić lepę na ryj to go typ zastrzelił, nawet nie ostrzegając ze zamierza strzelać, tej rodzinie w momencie strzału nie groziło żadne bezpośrednie niebezpieczeństwo. A teraz chłopaka już nie ma, nie będzie miał okazji naprawić swoich błędów, przeprosić za uszkodzoną futrynę drzwi, przychodzenie bez zaproszenia i dzwonienie dzwonkiem.


@Auricom: co za niewolnicza mentalnosc xD
@Flypho: a w którym miejscu on go zaatakował albo pokazał że chce komuś zrobić krzywdę? Córka jak widać też była zdziwiona(głośne what the fuck po strzale) zachowaniem ojca który drame nastolatkow wyeskalował do trzech strzałów bez żadnego realnego zagrożenia

no ale tak, ameryka pistolety bla bla pif paf od wielu wiekow wiec na pewno zachował się dobrze xD jak ktoś się na ciebie krzywo popatrzy też można prewencyjnie w kolano strzelić,
@Auricom:

a już szczególnie w takiej niejednoznacznej sytuacji


sytuacja jest jednoznaczna - napastnik chce się dostać do domu, domownicy czują się słusznie zagrożeni, atak zostaje odparty

Poczułem się urażony, oczekuję przeprosin.


Niestety, żeby pisać, że ojciec powinien się z nim bić, co jest głupie z tylu powodów, że aż nie będę tego wymieniał, zasłużyłeś na to określenie w moim odczuciu xD

Chłop bardzo słusznie obronił swój dom najlepszym narzędziem jakim posiadał,
@Rorschak:

a w którym miejscu on go zaatakował albo pokazał że chce komuś zrobić krzywdę?


no tak, jak ktoś będzie chciał ci się dostać do domu, próbując wyważyć drzwi i ciągnąć za klamkę, mimo wyraźnego stwierdzenia domowników, że nie jest się tu mile widzianym, to wiadomo, że ktoś chce przyjść na herbatę i spokojnie porozmawiać xD
@Rorschak masz myślenie życzeniowe. Skoro takie sa relacje w usa to musisz się do nich dostosować. Jak chcesz je zmienic to nie w pojedynczych sytuacjach tylko stopniowo uświadamiać.