Wpis z mikrobloga

Mircy z #iptv podeślijcie jakiegoś dobrego resellera crystala, z którym da się dogadać. Miałem już listę testową z crystal company site czy jakoś tam, wszystko ładnie w trakcie kilkuminutowego testu ale próbowałem dogadać się z gościem co w kwestii użytkowania na innym playerze (ottnavigator przypadł mi do gustu i nie chce zmieniać przyzwyczajeń). Gość niezbyt rozumiał o co mi chodzi i cały czas wciskał mi iptv smarters pro, aplikację która przegrzewa mi Mi sticka co powoduje crashe aplikacji. Wkur... zdenerwowałem się i sam wbiłem logowanie do navigatora , po kilku minutach zablokowali mi test i kontakt się urwał.

Drugie pytanie , czy crystal można oglądać na innych aplikacjach?
  • 14
@zawa44: powinieneś dostać link do listy, jest to po plik z rozszerzeniem m3u. Możesz go se podpiąć do dowolnego playera iptv, w tym ott navigator, nie wiem po co się pakować w jakieś ichniejsze "wybrane" aplikacje, tym bardziej skoro masz swoją ulubioną
@zawa44: crystal ma tylko na jedną godzine test wiec to pewnie samo ci sie skonczylo a nie on zablokowal.

Dostawcy ktorzy daja tylko opcje logowania przez ich apki zazwyczaj robią to z obawy o rozsylanie ich list co pozniej tez moze grozic banem ich dns.

Ogolnie to jak kupowalem crystal od jakiegos chinczyka to dawal normalnie link .m3u a nie dane do logowania. Moze ty cos zle trafiles.
via Android
  • 0
@johnmorra tak , faktycznie wyszło, że to była godzina testu (nie zmienili informacji na stronie czym się zasugerowałem właśnie). Ogólnie rzecz biorąc już mam temat ogarnięty dzięki mocy wykopu. Dzięki serdeczne wszystkim za zaangażowanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zawa44 pewnie chowają sie za swoim dns, dlatego tylko wybrane aplikacje. Skyglass lepiej omijac z daleka, nawet mibox dostawal czkawki kiedy mialem na tym vod od anglikow.tivimate nigdy mnie nie zawiodl