Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@soweczka: xD co za frustrat życiowy. Od czasu do czasu zdarzają mi się tacy idioci(coraz rzadziej i zazwyczaj stare zgredy). Jak się pytają ile jeszcze mam zamiar tak #!$%@?ć to mówię że jak zdrowie pozwoli to i 40 lat to im się styki palą xD
Bo wiadomo że budowlańcy dla przyjemności walą w żelbecie ¯\_(ツ)_/¯

Chociaż w sumie ja zawsze z każdą głośniejszą pracą czekam do 9.
@PiersiowkaPelnaZiol ehh zawsze kisnę z tego fikołka. Jak ktoś nazwie kogoś idiotą to jest idiotą? Jak ktoś nazwie kogoś debilem to jest debilem? Albo wręcz odwrotnie, czy jak ktoś nazwie kogoś Damianem to staje się Damianem? Chyba #!$%@? nie XD że podteksty homo raczej mają ubliżać, bo są przez większość facetów odbierane negatywnie - nie są raczej utożsamianiem się z nimi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
z tego co się orientuję jest na klatce informacja w jakich godzinach dozwolone są prace remontowe


@soweczka: To nie ma żadnej mocy prawnej i z takiego regulaminu wydrukowanego na kartce to można sobie co najwyżej oregano zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@korporacion: pomijam remonty, bo kiedyś trzeba je robić, ale ogólnie co do hałasujących w blokach:
chodzi się gadać do ludzi rozumnych a nie idiotów. Bo potem inny sąsiad mu ściągnie policję na łeb a on ci będzie potem dym koło dupy robił, myśląc ze to ty się na niego uwziąłes. Nie pomyśli ze może kilku osobom jednocześnie przeszkadzać a tylko jedna osoba miała odwagę z nim pogadać face2face. Na debili w