Wpis z mikrobloga

Co za bagno się zrobiło z tego allegro.... Powystawialiśmy parę rzeczy na licytacjach, żeby mieć troszkę więcej pieniędzy na święta, z 6 naszych aukcji wszystkie 6 bardzo dobrze się sprzedało, było dużo licytujących i spore zainteresowanie.
Zapłatę dostaliśmy tylko od 2 kupujących. Reszta to użytkownicy typu "client123456", 4 z ukraińskimi nazwiskami typu "Grigorenko Anatoliy" lub "Дима Коляда". Nie odpowiadają na próbę kontaktu z naszej strony.
Sporu jako sprzedający nie mogę otworzyć, po zgłoszeniu do allegro o anulowanie i zwrot prowizji - każą czekać do 30 dni na wpłatę od jakiegoś tępego ukra, który licytował sobie dla zabawy.
Po prostu jesteśmy w dupie. Liczyliśmy na te pieniądze.
Przykro, że z fajnego kiedyś portalu zrobiła się taka #!$%@?. Zero kontroli.
@allegro_pl
#allegro #oszukujo #ukraincytopodludzie #smuteczek #swieta
brainmixer - Co za bagno się zrobiło z tego allegro.... Powystawialiśmy parę rzeczy n...

źródło: comment_16715526539F1vOKC5pacOTyEK0a2cgm.jpg

Pobierz
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brainmixer: a idź pani w #!$%@? z tym allegro czy olx. Zawsze dziewczynie daje bo ja już do tych frajerów co biorą i potem kontakt się urywa nie mam siły. Na olx sprzedawałem trochę sprzętu do compa to #!$%@?łem po wszystkim konto i wolę oddać na śmietnik resztę.
@brainmixer: Allegro ma też prowizje z kosmosu. Trzeba narzucać dużą marże na produkt, aby wystawianie na tym portalu się opłacało, a ludzie potrafią się kłócić dwa tygodnie nawet o 50zł.
Płacisz 100zł prowizji, a i tak nie możesz zaoferować kupującemu rat i Twoje ogłoszenie ginie w gąszczu promowanych, tylko dlatego że jest wystawione przez osobę prywatną.

Lata świetności ten portal ma za sobą. Firmy też to widzą i co raz więcej