Wpis z mikrobloga

@Epg_: z "dobrych" to ntfy, ale nie jest to stricte katering dla kulturysty, ale raczej taka codzienna dieta dla normika. jak chcesz typowo pod kulturystykę, to szukaj lokalnie, ale to raczej dobre w smaku nie będzie.
@Epg_: nie mam zbyt wielkiego porównania w cateringach ale napewno Silny Byk > viking. Viking ma bardzo często jakieś rolady i inne dziwne tanie w produkcji rzeczy, byk mi się tak szybko nie przejadł.
@iMarek22: To ci co ostatnio według wykopków sprawili fajne przeczyszczenie kilkunastu z nich?

@Epg_: Jakieś opinie da ci na pewno dietly.pl. Natomiast dobrych diet dla sportowca niestety nie ma. Jak się wkręcisz w czytanie makro itd. to wychodzi, że tak niezbyt to się tam wszystko skłąda.

@Wychwalany: I każdy się nudzi po jakimś czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darth_Gohan: w takim vikingu i nfty (jednych brałem pół roku temu, drugich 9 miesięcy) możesz zastąpić sobie pojedyncze dania. Czyli jak na obiad masz rybę a nie lubisz to możesz sobie zamienić na kurczaka.Więc teraz zastanów się czy jak zmieniasz im jedno danie, do dostosowują resztę do odpowiedniego makro. Bo w jednym posiłku muszą np dodać węgli a jednym zabrać tłuszcze. Ile to musi być kombinacji, nikt by tego nie ogarnął
@sanderus Ziom, ale ty wiesz ze jest multum cateringów gdzie nie masz możliwości wymiany posiłków? Masz na sztywno policzone i dziękuję.

Po prostu brałem z różowa jakiś czas ta sama dietę i ta sama kalorycznością. Niestety ale wahania ilości jedzenia potrafiły być całkiem spore w pojedynczych daniach. Także kaloryczność też wtedy szła wesoło :)
via Android
  • 0
@chlop784 oki, dzięki, sprawdzę ja w nowym roku.
@half_sour póki co miałem bodychief (daje im 5/10), tim catering (7/10) i tytka fit (8/10). Planuję od nowego roku przetestować tego silnego byka co mirki polecają, jak będzie spoko to dam znać.
@Darth_Gohan no okej, w takim razie jak nie ma dobrych, to będę szukał najlepszą dietę ze zbioru diet przeciętnych, bo niestety na przyrządzanie sobie samemu posiłków nie mam czasu