Wpis z mikrobloga

Rozśmiesza mnie jak wielu guru inwestycyjnych namawia do złota jako bezpiecznej, stabilnej inwestycji, która ochroni na przyszłość przed agendą wef, walutą cyfrowa CBDC i pozwoli na posiadanie jakiegoś majątku, gdy wszystkie cyfrowe śmieci i Bitcoin jebną.

Prawda jest taka, że będziecie najpierw mieli zamontowane systemy nadzoru i wszędzie elektronikę, a obrót złotem zakazany pod groźba wysokich sankcji.

Kontrabanda mogła przejść 10-20 lat temu, może teraz też, ale w przyszłości będziecie mieć wszędzie kamerki, drony, wbudowane coś co będzie was kontrolować 24/h. Próba handlu złotem skończy się więzieniem lub inną karą.

Macie nie mieć prawa posiadać majątku, tylko wybrani będą mogli.

#zloto #inwestowanie #kryptowaluty #gielda #wef #nwo #bitcoin #wielkireset #teoriespiskowe
  • 28
  • Odpowiedz
Ynfluencer:

Rozśmiesza mnie jak wielu guru inwestycyjnych namawia do złota jako bezpiecznej, stabilnej inwestycji, która ochroni na przyszłość przed agendą wef, walutą cyfrowa CBDC i pozwoli na posiadanie jakiegoś majątku, gdy wszystkie cyfrowe śmieci i Bitcoin jebną.


Mnie natomiast śmieszy że nie masz żadnej alternatywy dla sprawdzonych rozwiązań jaką jest papierowy pieniądz.

Prawda jest taka, że będziecie najpierw mieli zamontowane systemy nadzoru i wszędzie elektronikę, a obrót złotem zakazany pod groźba wysokich
  • Odpowiedz