Wpis z mikrobloga

Rozśmiesza mnie jak wielu guru inwestycyjnych namawia do złota jako bezpiecznej, stabilnej inwestycji, która ochroni na przyszłość przed agendą wef, walutą cyfrowa CBDC i pozwoli na posiadanie jakiegoś majątku, gdy wszystkie cyfrowe śmieci i Bitcoin jebną.

Prawda jest taka, że będziecie najpierw mieli zamontowane systemy nadzoru i wszędzie elektronikę, a obrót złotem zakazany pod groźba wysokich sankcji.

Kontrabanda mogła przejść 10-20 lat temu, może teraz też, ale w przyszłości będziecie mieć wszędzie kamerki, drony, wbudowane coś co będzie was kontrolować 24/h. Próba handlu złotem skończy się więzieniem lub inną karą.

Macie nie mieć prawa posiadać majątku, tylko wybrani będą mogli.

#zloto #inwestowanie #kryptowaluty #gielda #wef #nwo #bitcoin #wielkireset #teoriespiskowe
  • 28
Kontrabanda mogła przejść 10-20 lat temu, może teraz też, ale w przyszłości będziecie mieć wszędzie kamerki, drony, wbudowane coś co będzie was kontrolować 24/h


@Ynfluencer: coś jak z tym że handel narkotykami całkowicie zniknął od kiedy wprowadzono monitoring w miastach?
@Ynfluencer: jak wyobrażasz sobie jeszcze większą inwigilację niż obecnie mają w chinach? przecież twój odlot już dawno spełnili, przypominam że kupno tam narkotyków jest zakazane, a zarazem banalnie proste
@Deska_o0: Będziesz mieć przy sobie coś po prostu co będzie rejestrować twoje działania jak telefon, ale będziesz mieć obowiązek, żeby mieć to przy sobie 24/h, nawet w kiblu, jak sprzedaż złoto to od razu zostanie to zarejestrowane i Cię zawiną.
Będziesz mieć przy sobie coś po prostu co będzie rejestrować twoje działania jak telefon, ale będziesz mieć obowiązek, żeby mieć to przy sobie 24/h, nawet w kiblu


@Ynfluencer: szurku, podałem ci przecież przykład chin gdzie to już działa i gdzie wciąż nie ma najmniejszego problemu z "nielegalnymi" narkotykami
@Deska_o0: Wiesz kim są ludzie, którzy nazywają innych szurami? Mają wysoki poziom serotoniny i zarazem wysoki poziom zaufania, wręcz graniczący z obojętnością na to co się dzieje. Ludzie "pozytywnie" nastawieni do nowych zmian to tacy, którzy usmiechaliby się nawet, gdyby im z domu wszystko wynosili, ważne, żeby to byli ludzie w garniakach i sprawiający wrażenie autorytetów.
Wiesz kim są ludzie, którzy nazywają innych szurami?


@Ynfluencer: osobami które musiały przeczytać urojenia podobne do twoich.

Ludzie "pozytywnie" nastawieni do nowych zmian to tacy, którzy usmiechaliby się nawet, gdyby im z domu wszystko wynosili, ważne, żeby to byli ludzie w garniakach i sprawiający wrażenie autorytetów.


@Ynfluencer: szurasz coraz bardziej, jeżeli masz problem z rzeczywistością pomyśl o wizycie u specjalisty
Jak ktoś mi nie potrafi nic innego powiedzieć


@Ynfluencer: nie moja wina że masz problemy z czytaniem/odrzucasz wszystko co podważa twoje urojenia

jak wyobrażasz sobie jeszcze większą inwigilację niż obecnie mają w chinach? przecież twój odlot już dawno spełnili

ale nie musisz mi dupy zawracać

już wiem co o takiej osobie sądzić.


@Ynfluencer: niestety twoje zdanie jest dla mnie równie ważne co obszczanego menela zza urala, a może i mniej,
@Ynfluencer: Teorie spiskowe są bardzo fajne i też bardzo lubię ich posłuchać wieczorami, ale co innego jest traktować to jako źródło rozrywki a co innego ślepo w to wierzyć i prawić takie mądrości. Świat obecnie się polaryzuje na mniej więcej dwa obozy, więc w takich warunkach wiadomo, że spiskowoteoriowcy korzystają z zamieszania i uwiarygodniaja swoje teorie tym co dzieje się na świecie, a prawda jest taka, że nikt nie chce Cię
@Glikol_Propylenowy: @Deska_o0: Zarówno nadmierny poziom nieufności jak i nadmierny poziom zaufania sklasyfikowałbym jako zaburzenie.

Nie wiem co jest gorsze, paranoja, czy jej przeciwieństwo. Właściwie to widać jak na dłoni kto nie ma racji, bo to co się nazywa "teoriami spiskowymi" realizuje się na naszych oczach, więc jest zawsze ten sam schemat.

Najpierw wyzywają taką osobę, która mówi, że stanie się ciąg rzeczy x,y,z, potem jak to się dzieje to te