Wpis z mikrobloga

@chiefeng: wymiary są trochę inne niż 62mas, o modele bardzo podobne do day date od Seiko, bulovy i orienta też się zesrasz? Seiko się skończyło odkąd indeksów poprawnie nie potrafią przykleić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chiefeng: ...też się zesrasz?...


@perfumowyswir A dlaczego tak niekulturalnie? Do mamy też się tak brzydko odzywasz? Wrzuciłeś post jako temat do dyskusji, więc dyskutujmy na poziomie. Mój SBDC051 ze zdjęcia jest wykonany świetnie i nic mu się nie odkleja. Fakt, że twój San Martin jest zrzynany z 62MAS jest niepodważalny. Nikt się nie będzie kłócił o jakis 1mm różnicy w wymiarach koperty. To, że Seiko się kończy ma tyle samo sensu
@chiefeng: nie podpisują się jako Seiko i projekt się różni tak czy siak, dla mnie liczy się jakość wykonania, ich homage datejusta nawet masę perłową ma na tarczy, jakość top

Już pomijam fakt, że większość ludzi nawet marki Seiko nie kojarzy
perfumowyswir - @chiefeng: nie podpisują się jako Seiko i projekt się różni tak czy s...
@perfumowyswir: nie zgadzam się, ze dla wieśniaków. Chociaż zgadzam się z tym, ze wiele osób która ma rolexa nie ma zielonego pojęcia o zegarkach i często jak tylko się dorobią przesiadają się właśnie na niego. Często mi się zdarza pracować z klientami ktorzy maja rolexy i niestety współczynnik chamstwa jest u nich największy :D(moze dlatego ze jest ich najwiecej..) ps - sam miałem rolexa :D. Ogólnie życzę więcej dystansu do tego
@chiefeng: Ale wiesz że rolexowy submariner miał premierę po jakże podobnym Fifty Fathoms Blancpain?

Dziś trudno powiedzieć kto od kogo bo zegarka nie projektuje się tydzień, ale pretensje o zrzynanie akurat z submarinera brzmią słabo.

Gx