Wpis z mikrobloga

Miraski. Jaki stelaz i misa nie za miliony monet, ale zeby to solidne bylo i wygodne. Wybralem Grohe Rapid SL 5w1 oraz Roca GAP. O ile do misy jestem przekonany to sen z powiek spedza mi stelaz i nie wiem czy placic drugie tyle za geberita (a mam dwie lazienki to koszt x2). W rapid sl martwi mnie ilosc wody 6/9, czy uda sie to wyregulowac na 3/6. Oczywiscie tez kryze do tego musialbym dokupic, zeby mi z tej misy nie strzelalo.

Co powiecie?

#remontujzwykopem
  • 25
@rysio77 jakbyś się zdecydował to warto dobrać taką specjalną wkładkę na kostki czyszczące. Wystarczy wtedy zdjąć przycisk i możesz bez problemu wrzucić kostkę. Nie wiem jak to jest rozwiązane u innych, może mają coś takiego fabrycznie. Ja do Tece musiałem dokupić
@rysio77: zobacz sobie jeszcze raz opis tego stelaża co zalinkowałeś. Ustawienie fabryczne 3/6
A takie bajki, że stelaż marketowy to inny to ci pewnie sprzedawca w sklepie wcisnął XD
@rysio77 mam jakieś 2 lata i jest ok, bez problemu da się wyregulować ilość wody więc nic nie chlapie. Misę mam akurat Villeroya. Pierwotnie miała być Roca Gap, ale radzę najpierw obejrzeć ją w sklepie. Dużo ludzi na forach skarży się ze jajka obijają się o nią bo jest dziwnie wyprofilowana. Nie miałem okazji się przymierzyć w sklepie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@rysio77: stelaż i przycisk jest ok. Mam od roku i zero problemów. Dokupiłem sobie to, co na fotce i trzeba było porzezbic w płytkach, żeby idealnie przylegało.
@Smarek37: z tym innym stelażem na markety, to prawda. Wzywałem już raz serwis Grohe i zadałem pytanie o to właśnie i gościu potwierdził, że części są inne, ale gwarancja taka sama. Nie wiem czemu miałby kłamać.
Pobierz wszystko_wiem - @rysio77: stelaż i przycisk jest ok. Mam od roku i zero problemów. Do...
źródło: comment_1671491016tCEWl1YNOtxW1lXlsEAptf.jpg
@wszystko_wiem: a wytłumaczył na czy polega ta gorsza jakość? Gorsze uszczelki dają, gorszy plastik? I niby po co, żeby psuć sobie opinię. Większość ludzi robi takie zakupy w marketach. Firma by poleciała na psy za takie praktyki. Podobnie jest tak samo z gadaniem o gorszych farbach na markety. Albo, że w sklepiku osiedlowym jest lepszy towar niż w markecie. Tylko ja ciągle widzę gościa z tego sklepiku jak wykupuje w kauflandzie
@Smarek37: nie wytłumaczył. Może mają osobna fabrykę do marketówki.
Jak zamawiałem drzwi, to takie samy były w obi i kosztowały 200zl mniej za skrzydło. Zadzwonilem do producenta i przedstawiciel powiedział, że na Obi jest "inne" malowanie. Model i kolor na etykiecie identyko, a jednak produkt się różni.
@Nethiu: nie chce mi się wczytywać się w przepisy, ale chyba nawet teraz prawo unijne nie pozwala na takie motywy. Musiałby ten produkt być jakoś oznaczony, że jest wyprodukowany dla danego marketu