Wpis z mikrobloga

Miraski. Jaki stelaz i misa nie za miliony monet, ale zeby to solidne bylo i wygodne. Wybralem Grohe Rapid SL 5w1 oraz Roca GAP. O ile do misy jestem przekonany to sen z powiek spedza mi stelaz i nie wiem czy placic drugie tyle za geberita (a mam dwie lazienki to koszt x2). W rapid sl martwi mnie ilosc wody 6/9, czy uda sie to wyregulowac na 3/6. Oczywiscie tez kryze do tego musialbym dokupic, zeby mi z tej misy nie strzelalo.

Co powiecie?

#remontujzwykopem
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarzyn123: nie chce mi się szukać przepisów odnośnie tego o czym mowa i też nie jestem prawnikiem. Ale po wpisaniu w google, czy można robić gorsze wyroby na markety wyskakuje już takie zdanie jajo pierwsze:

Różnicowanie jakości produktów jest możliwe tylko przy wyraźnym wskazaniu, że różnią się one między sobą, tak by konsument wiedział, co kupuje.19 wrz 2017
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysio77: nie kupuj w markecie bo to są inne produkty i wystarczy wziąć dwa "takie same" na wagę
Warto dopłacić do Geberita. Gościu, chowasz to w ścianie, pewnie przykryjesz płytkami. Policz sobie ile będzie kosztować czasu, pieniądze i zachodu wymiana tego
  • Odpowiedz
@Smarek37: na tyle na ile orientowałem się gdy sam remontowałem łazienkę, co głównym problemem rzeczy przeznaczonych na markety jest dostępność części zamiennych. W tych marketowych może zdarzyć się tak, że np. za 2 lata nie dokupisz już żadnej uszczelki, gdzie np. w innym przypadku producent deklaruje dostępność części przez 10 lat
  • Odpowiedz