Wpis z mikrobloga

5 raz podchodzę do wiedzmina, poprzednio jak był w gamepassie starałem się ogrywać teraz nawet zakupiłem. Odbijam się od tego jak kauczukowa piłeczka, nie potrafię najzwyczajniej się zainteresować tymi zadaniami i światem. Działa na mnie presja tłumu, każdy mówi jaka ta gra jest wybitna więc staram się to w niej znaleźć, niestety nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@niochland a chyba nie mam takiej, rdr2 fabularnie mi się bardzo podobała, mechaniki również, ale to takie mocne 8/10
Teraz ogrywam cyberpunka, i tutaj od zasrania nadal bugów i "sztywnych" mechanik ale o dziwo dobrze mi się gra i mam ochote dalej kontynuować
  • Odpowiedz
  • 0
@hniedziela546 Staram się dojsc do jakiegoś momentu gdzie mnie wciągnie, jakis pstryczek po którym pomyślę "kurde fajnie byłoby się dowiedzieć co będzie dalej" ale na razie nic z tego, przed chwilą odpalilem, zrobiłem jakies poboczne, doslownie 10 minut i wyłączyłem bo nie chce mi się #!$%@?ć na tej plotce posrod tych zgnilakow atakujących na każdym kroku
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: w sumie to ja przeszedłem dopiero za jakimś trzecim podejściem, na PC pograłem z 2 godziny, na PS4 kupiłem i w sumie nawet nie odfoliowałem, dopiero na klocku w tym roku ograłem
  • Odpowiedz
jest dosyc przecietna imo, solidnie zroviona ubisoftowa formula to dalej po prostu ubisoftowa formula - ile mozna xd


@the_cat: No z tą ubisoftową formułą to tak średnio, skoro to np. młodszy AC: Odyssey wyraźnie zrzynał z W3. Zresztą znakiem rozpoznawczym Ubisoftu są generowane zadania, jakieś "funkcje online" czy mikropłatności.

@TadzioNorek: Czytałeś Wiedźmina, oglądałeś któryś serial? Dla mnie na początku jednak sporym plusem było to, że znałem postaci. Jak historia zupełnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Jan_K nie byłem nigdy w fandomie wiedzmina, zacząłem grać tylko przez wszechobecny boom na tę gierkę. Tak naprawdę zaczynam juz któryś rok z rzędu i nic. Co więcej, nie ogladam nawet produkcji filmowych fantasy, bo najzwyczajniej nie lubię za tym gatunkiem. Może to i kwestia tego że nie przepadam za Wieśkiem, ta magia, alchemia, potwory, nie dla mnie to
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Nie ma uniwersalnej gry dla każdego. Dla mnie np God of War ten z 2018 roku to max 6/10 a zgarniał tytuły gry roku. Za to bardziej niszowe Days Gone ograłem 2 razy i mam sakramencki ból dupska że nie robią dwójki :s Gust jest jak dupa, każdy ma swój.
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: ciekawa sprawa. Ja od Wieśka nie mogę się oderwać. Samo łażenie i bicie tych zgnilców mnie rajcuje. Czytałem ksiazki i jestem fanem uniwersum, może dlatego. No i czekałem z pięć lat zanim mogłem sobie pozwolić na kompa który to uciągnie.

Odbiłem się za to od cyberpunka. Glownie przez głos glownego bohatera. Jest jakis taki bezosobowy. I walka jest mało wymagająca.

Co do wieśka. Nie musisz grać w każdą grę. Polecam
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: mam to samo, fabuła mnie w ogóle nie wciągnęła. Postać Geralta mnie wkurza, questy nudne, wkurzają mnie te wiedźmińskie moce, bo przez to questy wyglądają niemal ciągle tak samo.
Idź do jakiegoś ziomka, okazuje się że ziomka nie ma, użyj wiedźmińskich mocy i sprawdź co się mogło stać.
Czasem trzeba coś znaleźć albo zabić jakiegoś potwora i tyle.

No i system walki jest jakiś taki nie wiem.

Od razu mówię,
  • Odpowiedz