Wpis z mikrobloga

@ms86: No nie dobrze, bo jeśli to są faktyczni sprawcy, to ich wypuszczenie bardzo źle podziała na odwagę świadków, którzy jeszcze nie zeznawali przed sądem. Całą sprawę udało się pchnąć do przodu tylko dlatego, że ludzie zaufali organom ścigania, że są już bezpieczni i można mówić.
@wulkanizacjaoponmozgowych: https://youtu.be/I5bVj0F2PDY tutaj możesz poczytać komentarze, chociaż z tego co widzę te ostrzejsze są na bieżąco usuwane. Autorka ogólnie się kręci we własnej bańce bo np. na facebooku, każda osoba co na grupie rzuci jakąś krytyką jest szybko usuwana, tak jak takie komentarze. Też autorka uparcie twierdzi że nie ma żadnych pieniędzy z podcastów, ja na przykład z grupki wyleciałem za wspomnienie że przecież programu na Polsacie nie dostała na zasadach
@michalxd21: @ArturBinkowski: Mocno wyolbrzymiacie, faktycznie jest lewicująca, ale teksty jak to 3/4 odcinka trwa agitacja lewicowa albo użalanie sie nad sobą to mocna przesada.
Ale faktycznie ma kruche ego, ewentualnie to jej mężulek ma krótki lont. Od kiedy skrytykowałem w komentarzu na youtube fakt, że zrobiła płatny odcinek i zasłaniała się, że to ma nas zachęcić do wspierania jakiejś fundacji to mam shadowbana na youtube, nie widać żadnego mojego komentarza.