Wpis z mikrobloga

@wilku88: Nie chcę mi się oglądać prawie 6h materiału, ale czytałem niedawno tekst tego Baczyńskiego i wydawał się spójny, i sensowny. Co oczywiście nie znaczy, że cała racja jest po jego stronie. Natomiast przy autorce podcastów nie muszę długo szukać w necie żeby natrafić na jakieś kontrowersje.

Więc wrzucam tu link do jego komentarza na temat powyższego materiału:
"Ósme: nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". O tym przykazaniu znana podcasterka
@dasfddklfdslkfkx: Podchodzę do tego zabójstwa emocjonalnie, dlatego dla mnie Baczyński po prostu idzie ręka w rękę z obroną oskarżonych, jest ich medialnym ramieniem, co jest dla mnie procederem absolutnie obrzydliwym.
Owszem, w akcie oskarżenia są dziury, wersja tam proponowana może nie być w 100 procentach zgodna z rzeczywistością, co daje Baczyńskiemu podstawy do wysrania z siebie takiego artykułu, ale ja jestem przekonany, że oskarżeni są winni.
Kierowanie winy w stronę policjanta
@dasfddklfdslkfkx: no to, wszystko tak jak mówiłem potwierdza autor tego artykułu, autorka żyje we własnej bańce, do której nie docierają jakiekolwiek słowa krytyki. Justyna to taka twitterowa Julka tylko że 40+. Nawet jak udowodnisz że gdzieś robi błąd to cię zleje, albo tak jak twitterowe julki, cię nazwie seksistą czy innym gównem by być ofiarą. I pomyśleć że kilkadziesiąt tysięcy osób jej słucha XD