Wpis z mikrobloga

Czytam ostatnio ten tag i jedyny argument za tym zeby zniesc obowiazkowe cwiczenia jest to ze kobieta nie musi tego robic xd Xd
Przeciez jakby kobieta 50 kg wagi mniej miesni niz mezczyzn miala targac 35 kg plecak XD to by nawet nie wstala i nie przeszla z tym pare metrow no.
No kurde ludzie xd w kazdym kraju istnieje potrzeba posiadania armii. Przeciez nie musicie isc do tego wojska ani na zadne cwiczenia obowiazkowe, wystarczy zrzec sie obywatelstwa i zamieszkac w dzungli xD
Ja rozumiem ze kazdy liczy ze akurat sie jemu upiecze i nie bedzie musial walczyc i sobie przezyje zycie w spokoju, no ale taka jest cena mieszkania w kraju, ze ktos tego kraju bronic bedzie musial w razie potrzeby (ja wiem ze wojsko zawodowe, ale problem przeciez na tym ze za malo jest zolnierzy dobrowolnych w razie jakiegos konfliktu)
Nie rozumiem wgl was w wiekszosci ktorzy z taka pasja pluja na politykow i wladze, i na praktycznie caly ten narod a nie zrzekniecie sie tego obywatelstwa.
Przeciez skoro wiecie jak panstwo powinno byc dobre i wygladac i wszystko to wezcie sie w kupe jakas zgromadzcie, i zalozcie wlasne panstwo w jakiejs dzungli zyjac sobie zgodnie z natura uprawiajac ziemie i inne takie XDD no jjapierdziele p0lak ma bol dupy o to ze kraju trzeba bronic przed zagrozeniem xd
Banda egoistow ktora mysli na zasadzie - idz ty umrzyj ja se przezyje hehe, kazdy chcialby przezyc. Ale takie kombinatorstwo i w dodatku plucie na ludzi ktorzy rzeczywiscie moga nieprzezyc broniac tego kraju w ktorym bedziesz pozniej sobie spokojnie zyl do starosci, zero poszanowania dla poswiecenia xD A wam w glowie tylko to ze chcecie kobiete z 40 kg plecakiem wysylac na front, przeciez ona tego nawet nie uniesie czlowieku XD miejcie troche empatii XD
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 108
ale sporo ludzi nie chce nawet za pensje ryzykowac wlasnego zycia


@Pavulenko: Jeśli za to nie chcą, to niby czemu z przymusem mieli by chcieć? Nie chcieliby, będą tylko kulą u nogi. Zresztą czego ja mam tu bronić? Ciebie? A może polityków? A może baby jakieś karynki? Prędzej kulkę mogę przymuszającym strzelić.
@nowywinternetach: kazdy czlowiek posiada mase miesniowa, jakby jej nie mial to by nie mogl sie w zaden sposob ruszac. Chodzi o to ze jest ona zupelnie inna naturalnie u mezczyzn i kobiet, w dodatku mamy zupelnie inna forme kondycji, oddechowa, oraz wytrzymalosci. Nie bez powodu glownie w cywilizacjach to mezczyzni polowali, nie dlatego ze panowal jakis feminizm Xd tylko dlatego ze mezczyzni do tego sie naturalnie nadaja, sa do tego przystosowani
Chodzi o to ze jest ona zupelnie inna naturalnie u mezczyzn i kobiet, w dodatku mamy zupelnie inna forme kondycji, oddechowa, oraz wytrzymalosci.


@Pavulenko: No ja nie mam, ledwo niosę herbatę. I co teraz? Jestem zdrowy w 100%. Nic mi nie daje pakowanie na siłce. Więc ogólnie brednie. Są różni ludzie o różnej sile. Tak samo w robocie masz normy dzwigania 50kg d la mezczyzn a wielu nie da rady chocby
@nowywinternetach: Przymuszajacym? Przeciez oni tez sa do tego przymuszeni, ci co w wojsku by cie na cwiczenia brali to rowniez by musieli walczyc na froncie. Przeciez to jest absolutny jakis brak swiadomosci o tym ze swiat nie zawsze jest piekny i kolorowy jakby sie tego chcialo. Czasem gdy wrog jakis zechce zrobic krzywde to trzeba sie bronic po prostu. A broniac sie beda zawsze ofiary. A to ze dzisiaj jest spokoj
Jest to zludzenie - ze nie masz sily.


@Pavulenko: Nie mam, siłując się na rekę z kobietą kobieta wygra ze mną, ona też mnie podniesie, a ja jej nie. A wszystkie badania w normie. Tak się po prostu zdarza. Wielu facetom natura nie dała i nie ma choroby. Albo jest, ale nauka jej nie odkryła.

To samo z psychiką. 40 lat ją trenuję i nic się nei zmienia, bo taka jest,
@nowywinternetach: przeciez ta kobieta moze miec sile nie znasz jej zyciorysu xD co robi jak pracuje. Kazdy czlowiek jest ogolnie slaby jesli nic sie nie rusza, nic nie cwiczy. Nie bez powodu jakies chlopy ze wsi zawsze silniejsze od miastowych byly, bo praca w polu byla po prostu ciezka i wyczerpujaca. Roznica po prostu polega na tym jak na takim idealnym przykladzie.
Jak kobieta transseksualna weszla do rywalizacji sportowych w sportach
rzeciez ta kobieta moze miec sile nie znasz jej zyciorysu


@Pavulenko: No to jak ma, to nie odbieraj jej szansy na wojsko, a mi nie dodawaj, że mogę.

Kazdy czlowiek jest ogolnie slaby jesli nic sie nie rusza, nic nie cwiczy.


Ruszałem się ile się dało. Nic to nie dało więc zaprzestałem. Mogę mieć większą kondycję tzn dłużej biegać i się nie męczyć, ale siła nie ruszy.
@positive_mental_attitude: wlasnie wiekszosc takiego cwaniactwa, a pozniej wroci po swoje jak juz konflikt sie skonczy xddd sprawdzi jeszcze czy jednak to nie podstep, czy go w kamasze nie zabiora ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Gdyby kazdy mial taka mentalnosc, to 3 rzesza dzisiaj bylaby na calym swiecie, a ty twoja rodzina i kolejne sluzylbys jako mieso do eksperymentow naukowych
Czytam ostatnio ten tag i jedyny argument za tym zeby zniesc obowiazkowe cwiczenia jest to ze kobieta nie musi tego robic


@Pavulenko: to nie umiesz czytać nieuku. Tu chodzi o ograniczanie wolności drugiego człowieka. Który i tak ma wobec państwa więcej obowiązków niż praw.
@COVID-21: nie mów do mnie w liczbie mnogiej, nie jesteśmy u Ciebie w Rosji Wania. A będziemy się srać o takie ograniczenia wolności jakie nam przeszkadzają i #!$%@? Ci do tego? Jak Ci przeszkadzają inne to idź i protestuj xD

a przepraszam, w twoim gównokraju nawet za udawanie, że trzyma się transparent zawijają Cię psy xD