Wpis z mikrobloga

Czytam ostatnio ten tag i jedyny argument za tym zeby zniesc obowiazkowe cwiczenia jest to ze kobieta nie musi tego robic xd Xd
Przeciez jakby kobieta 50 kg wagi mniej miesni niz mezczyzn miala targac 35 kg plecak XD to by nawet nie wstala i nie przeszla z tym pare metrow no.
No kurde ludzie xd w kazdym kraju istnieje potrzeba posiadania armii. Przeciez nie musicie isc do tego wojska ani na zadne cwiczenia obowiazkowe, wystarczy zrzec sie obywatelstwa i zamieszkac w dzungli xD
Ja rozumiem ze kazdy liczy ze akurat sie jemu upiecze i nie bedzie musial walczyc i sobie przezyje zycie w spokoju, no ale taka jest cena mieszkania w kraju, ze ktos tego kraju bronic bedzie musial w razie potrzeby (ja wiem ze wojsko zawodowe, ale problem przeciez na tym ze za malo jest zolnierzy dobrowolnych w razie jakiegos konfliktu)
Nie rozumiem wgl was w wiekszosci ktorzy z taka pasja pluja na politykow i wladze, i na praktycznie caly ten narod a nie zrzekniecie sie tego obywatelstwa.
Przeciez skoro wiecie jak panstwo powinno byc dobre i wygladac i wszystko to wezcie sie w kupe jakas zgromadzcie, i zalozcie wlasne panstwo w jakiejs dzungli zyjac sobie zgodnie z natura uprawiajac ziemie i inne takie XDD no jjapierdziele p0lak ma bol dupy o to ze kraju trzeba bronic przed zagrozeniem xd
Banda egoistow ktora mysli na zasadzie - idz ty umrzyj ja se przezyje hehe, kazdy chcialby przezyc. Ale takie kombinatorstwo i w dodatku plucie na ludzi ktorzy rzeczywiscie moga nieprzezyc broniac tego kraju w ktorym bedziesz pozniej sobie spokojnie zyl do starosci, zero poszanowania dla poswiecenia xD A wam w glowie tylko to ze chcecie kobiete z 40 kg plecakiem wysylac na front, przeciez ona tego nawet nie uniesie czlowieku XD miejcie troche empatii XD
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 108
Przeciez jakby kobieta 50 kg wagi mniej miesni niz mezczyzn miala targac 35 kg plecak


@Pavulenko: Jest wielu mężczyzn bez mięśni, bez siły.

miejcie troche empatii XD


Miej do mężczyzn.

no jjapierdziele p0lak ma bol dupy o to ze kraju trzeba bronic przed zagrozeniem xd


Nie ma żadnego zagrożenia, za to jest przymus szkoleń które niczego nie uczą oprócz ładnego wyglądania w mundurku.

ale problem przeciez na tym ze za malo
@nowywinternetach: ale czemu mialbym gwalcic dzieci bo mi karza? xD Mowimy o bronieniu kraju a nie podbijaniu

Jest wielu mężczyzn bez mięśni, bez siły.

Jak widac argument wciaz kreci sie wokol kobiet i tego ze one sa z tego zwolnione xD
dzieci bo mi karza


@Pavulenko: Bo każą. A Tyś niewolnik i wykonujesz cokolwiek nie powiedzą. Nieważne czy to potrzebne, mądre, czy się nadajesz. Ot, rozkaz.

Mowimy o bronieniu kraju a nie podbijaniu


A jak wyślą na Ukrainę to co powiesz? U nas nie ma wojny i nie będzie, bo jak będzie to będzie z NATO czyli 3 WŚ.

I czemu nic nie napisałeś o mężczyznach nie mających siły targać plecaków tak
@nowywinternetach: Jak niewolnik? obrona kraju nazywasz niewolnictwem? Przeciez jak tego ktos nie obroni to cala reszta rowniez zostanie podbita. To jest zwykle pierdzielenie na opak, z nadzieja ze akurat tobie sie upiecze, bo cenisz zycie ponad cokolwiek innego. Ale wielu ludzi bedzie musialo przelac wlasne zycie, by inni mogli zyc w spokoju. Ktorzy tego nie doceniaja i pluja na wszystko co im dano, przywilej zycia w spokoju.
@hakuna_matata123: co innego baba ktora jest przygotowana przeciez, wiekszosc kobiet nie przejdzie takich testow sprawnosciowych w ktorych mialaby sile i wgl by zostac zolnierzem na jakims froncie xD To tylko jakies nieliczne jednostki lub z dlugim stazem sa w stanie miec kondycje sile itd, by dzwigac taki sprzet i walczyc. Przeciez jakbys ktos wzial jakas 50 kg babke z ulicy do armii to 9/10 by sie nie nadawala bo by po
obrona kraju nazywasz niewolnictwem?


@Pavulenko: Nie ma żadnej obrony kraju, nikt nas nie atakuje i nie może, bo będzie 3 wojna światowa. Czy Ty to rozumiesz?

Plus kto tu mówi o niechęci do bronienia kraju? Nie chcemy być przymuszani i to teraz już 30 dni czy 90 pierdząc w stołek na gównoszkoleniu gdzie żadnego bronienia się nie nauczysz i niczego. Tylko w razie czego to będzie mięso armatnie i wcale nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: odrzucic bzdurny pomysl - czyli odrzucic podstawowa potrzebe przetrwania w razie konfliktu zbrojnego xdd Nie raz wojny wygrywano po prostu liczebnoscia i gotowoscia. Bo wrog stwierdzil ze woli nie ryzykowac.

@Pavulenko: jak to jest, ze wszyscy zwolennicy obrony matecznika dziwnym trafem siedzą na wykopie zamiast w ukraińskich okopach
Przeciez jakbys ktos wzial jakas 50 kg babke z ulicy do armii to 9/10 by sie nie nadawala bo by po prostu byla za slaba fizycznie. Juz nie wspominajac o psychice nawet


@Pavulenko: Tak jak większość mężczyzn którzy nie chcą iść do woja. Ani psychiki ani siły. A kategoria A, bo nie ma choroby jasnej tylko ot , takie gównogeny słabe.

I co? Czemu nie masz empatii?
@yhbgrobdoivbvwamsv: ja nikogo nie bronie, i czemu mialbym siedziec na ukrainie. Co ma ukraina do polski, ja jestem polakiem a nie ukraincem. Mowie tylko to, ze dziwnym trafem ludzie sa zdziwieni, ze w razie konfliktu jakiegos kraju trzeba bronic i zaslaniaja sie argumentami typu "ja mam wlasna firme". Sam fakt mozliwosci posiadania wlasnej firmy, jest dzieki temu ze nikt nas nie atakuje, a to tylko dlatego ze posiada sie armie, jakby
@nowywinternetach: przeciez nikt nie ma psychiki ani sily odrazu XD to sie wyrabia na cwiczeniach. Kondycje sile wszystko, nikt nie jest odrazu nie wiadomo kim. Roznica miedzy kobietami i mezczyznami jest taka, ze kobieta nigdy w zyciu nie dorowna nawet w polowie sily czy kondycji mezczyzny.
No kurde ludzie xd w kazdym kraju istnieje potrzeba posiadania armii.


@Pavulenko: Tak i od tego mamy wojsko zawodowe i WOT.

Przeciez nie musicie isc do tego wojska ani na zadne cwiczenia obowiazkowe, wystarczy zrzec sie obywatelstwa i zamieszkac w dzungli xD

By móc zrzec się obywatelstwa potrzebujesz najpierw obywatelstwa innego kraju i zgody prezydenta Polski.
Duduś może powiedzieć byś #!$%@?ł i na tym się skończy twoje zrzekanie się obywatelstwa.

ja
@Wiesmin: nikt cie z dzungli bezludnej nie sciagnie bo nie ma tam zadnego urzedowania Xdd. Wojsko zawodowe moze miec nie wystarczajaca liczbe ochotnikow. Pensja moze zachecic, ale sporo ludzi nie chce nawet za pensje ryzykowac wlasnego zycia, a jak jest mus posiadania jakiejs konkretnej liczby zolnierzy to beda musieli taka pozyskac jesli nie ma ochotnikow.

Nie bez powodu wszyscy glosowali za. Bo przeciez ochrona kraju jest tak absolutnie podstawowa rzecza jak
przeciez nikt nie ma psychiki ani sily odrazu XD


@Pavulenko: Nie wyrobisz u wielu mężczyzn też nie.

Roznica miedzy kobietami i mezczyznami jest taka, ze kobieta nigdy w zyciu nie dorowna nawet w polowie sily czy kondycji mezczyzny.


Nie jest to prawda. Wielu mężczyzn będzie również miało problemy z osiągnięciem masy mięśniowej, a psychę będą mieli nawet gorszą niż kobiety, stąd różne fobie, depresje. Wielkie cierpienie.

I takim jak ty właśnie