Wpis z mikrobloga

@truchuo Nie możesz się dać wpakować w friendzone. Zapytaj co dla niej znaczysz, a jeśli odpowie negatywnie to trzeba sobie darować tę znajomość, tak będzie zdrowo.
  • Odpowiedz
@Zawarudo: myślę, że już za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ona nie pamięta nawet daty moich urodzin, o których przypominał jej niedawno Facebook zapewne i ja pośrednio w rozmowie (oczywiście w formie żartu).
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: jestem z biednej rodziny i kiedy byłem studentem ne miałem pieniędzy na nic poza jedzeniem, a jednak wtedy miałem dziewczyny.
Skończyłem studia i w pierwszej pracy zacząłem zarabiać 13k, ale dla kobiet byłem już tylko gównem.
  • Odpowiedz
@Zawarudo: kobiety mają oddzielny płat mózgu do zapamiętania każdej, absolutnie każdej daty. Spróbuj zapomnieć datę pierwszego pocałunku albo jakiejś innej pierdoły, której nie masz siłą rzeczy zapisaną w papierach, a już po Tobie. Jeżeli kobieta nie pamięta daty Twoich urodzin, to znaczy, że jesteś dla niej nikim. To ja, zwykły przegryw, pamiętam jej datę urodzin i imienin.
  • Odpowiedz
jesteś trollem. Nikt bogaty nie uważa się za śmiecia ani tym bardziej nie siedzi na tym Wypoku, czyli portalu przegrywów.


@truchuo: tak sobie tłumacz, śmieć z pieniędzmi jest dalej śmieciem którym wszyscy gardzą
  • Odpowiedz
@sqlserver: śmieć w pieniędzmi nie jest śmieciem, bo ma pieniądze, by odmienić swój los. Ma kasę na zmianę wyglądu i ma czym zaimponować. Sorry, ale jedziesz ostrym baitem.
  • Odpowiedz
@sqlserver: ale stać Cię na nagłą naprawę samochodu czy zabieg chirurgiczny na szybko w prywatnym szpitalu, jak coś pójdzie nie tak. Masz poduszkę finansową, a to ważne. Ja kiedyś czasami nawet nie miałem na jedzenie ;) A "bycie gównem dla kobiet" to w 99% przypadków problem z zakaceptowaniem samego siebie, jakims cudem graniczący z byciem karłem Danny DeVito ożenił się jescze przed rozpoczęciem kariery aktora.
  • Odpowiedz
@truchuo: to ją olej, bo przez to, że skupiasz sie na lasce, co juz dawno ma Cie tylko za kumpla sprawia, ze nie widzisz innych panien, a jest ich od groma. No i załatwias sobie łatkę typa, co lata za jędną z wywieszonym jęzorem. Wiem, że łatwo się mowi, ale jezeli masz dopiero 20kilka lat czy tam ile, to poznasz w swoim zyciu jeszcze tysiące ludzi.
  • Odpowiedz