Wpis z mikrobloga

Ciesze sie, dopiero skonczylo drukowac mi koncowke do odkurzacza po 6h, jutro przyjdzie mi suszarka do filamentu i troche poprawie tym jakosc, No i zaczne przede wszystkim wiecej drukowac, po nowym roku chcial bym zaczac sie uczyc jakis podstaw projektowania aby samemu tworzyc a nie ciagnoc jakies gotowe projekty ze stron.
#druk3d #drukarki3d
reca - Ciesze sie, dopiero skonczylo drukowac mi koncowke do odkurzacza po 6h, jutro ...

źródło: comment_1671394318xXJK7fpTDdNjZLN2sXOXXa.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reca: żeby nie suszyć filamentu polecam zrobić sobie pojemnik z pochłaniaczami wilgoci typu Ikea Samla albo innym z Action, trzymam w tym PETG i zero problemów z nitkowaniem
@reca: jeżeli cokolwiek będziesz chciał zmienić w drukarce to zacznij od BMG lub jakiejś dobrej podróbki.
Jak extrudet zacznie strzelać to znaczy, że warto nad tym pomyśleć.
@matiJ mam nowy extrude metalowy ale jeszcze nie montowalem bo stwierdzilem ze ten dziala ok to nie ma potrzeby wymiany na sile, do tego szklo i sprezyny zamontowane. Tyle z modyfikacji, narazie mi ona wystarcza choc moze za rok zrobie upgrade na cos z wyzszej polki.
@reca: tego się trzymaj. Dopiero jak się coś #!$%@? to wymieniaj, a tak to nie ma co ruszać.

Ewentualnie daj sobie jakąś płytę pod drukarkę to będzie ciszej
@matiJ w jakim sensie poddaje? Ja wymieniłem po 4 latach tylko dlatego, że wyrobił się wlot, który filent wytarł. W takim ekstruderze nie ma się nawet co zepsuć.
@tomszczyk: no nie wiem. Ja zmieniłem na duala i nie spotykam się z tym żebym miał zatkany hotend. W sensie nic nie czyszcze, bo nic nie pyka. Ale nie chcę się spierać