Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi którzy coś tam już dźwigają, niech będzie nawet, że @DywanTv. Ile macie wariacji wyciskania, akcesorii na klate w tygodniu? Ja na ten moment, mam zwykła płaska, floor pressy ciężkie jako główne akcesorium, dipsy, hantle skos, tate press, i rozpiętki. No i czuję, że czas dodać wyciskanie wąsko. Ale mam dosłownie tylko dwa treningi góry w tyg i już nie ma gdzie tego upchać, żeby kolejne ćwiczenie tego dnia nie ucierpiało. Myślicie, że spokojnie hantle skos #!$%@?ć i dać wąskie po płaskiej? A może w dniu floor pressa zamiast dipsów? Kurła nie chce z żadnego z tych ćwiczeń rezygnować bo wiem, że są dobre dla mnie. Chyba, że dodam wąskie po prostu w dzień dołu i będe miał plan frankensteina góra dół fbw.
#mikrokoksy
stefan8800 - Pytanie do ludzi którzy coś tam już dźwigają, niech będzie nawet, że @Dy...

źródło: comment_1671390585IdUz6xRdYzKJfsPRaUEbmL.jpg

Pobierz
  • 6
@stefan8800: Za mało danych. Sama liczba wariacji nic nie mówi. Możesz to wszystko zrobić 3x12, a możesz zrobić single czy trójki. Możesz to maksować co trening, a możesz robić z 3 repami w zapasie. Teraz mam mało specyfiki, ale jak dołożyłem ze 160 do 170 kg w wyciskaniu to robiłem tak (i plecy też dopiszę, bo według mnie nie jest to mniej istotne niż typowe cwiczenia na klate)

Góra 3x w
Mój gówno plan pod rekreacje to zwykła liniówka objętościówka bo jestem prostym człowiekiem. 3 dni w tyg 2 treningi góry i 1 dolu ( xD)

1. Płaska szeroki chwyt 4s x 5. RPE@9 ale stabilne dokładanie 2.5 co trening xD
2. Hantle skos
2. Tate press
3. Plecy poziomo np. hammer
4. Facepull
5.Rozpiętki
6. Wznosy
7. Tric dobicie

Drugi dzień góry

1.Floor press 4sx5 (2 tyg temu poszło 135x5 rpe 10