Wpis z mikrobloga

Spokojnie koty, po 30 dniach cwiczen nauczycie sie organizacji i doprowadzania spraw do konca. Tego uczy wojsko i tego brakuje młodym polskim mężczyznom. Sami widzicie, ze potrzebujecie tego bardziej niz Wam sie wydaje, mama za Was do konca zycia nie bedzie wszystkiego zalatwiac. Good job @PROTEST_DOSC i @Libertarianie sami siebie zaoraliscie i pokazaliscie, ze ten pobór to jest w interesie całego kraju, zeby Was ustawić do pionu. Do zo po zakoszarowaniu pałki ( ͡º ͜ʖ͡º) #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 5
@Sloneczko: A na ochotnika czemu nie idziesz? Bo generalnie szansa że powołają jest bardzo mała. Te 200 tysięcy to fikcja niewykonalna tylko na potrzeby propagandy w TVP a z powoływanych są w większości osoby które chciały lub już miały z wojskiem coś wspólnego.
Ja faktycznie nie, minęło mi już 13 lat od komisji i jakby wezwali to składam wniosek o kolejną komisję i za sam wzrok mam E a mogę jeszcze
Nie masz bladego pojecia czego tam uczą ale jestes pierwszy do stawiania takich tez.


@Sloneczko: Problem w tym, ze samo WCR Sieradz przez które jest ta cała afera nie wie jak mają wyglądać bo mireczki co dostali listy pytali i nikt nic nie wie. xDDD Myślę jednak, że się nie mylę. Skoro rezerwowi którzy byli już w wojsku są traktowani jak gówno i opisują jaki burdel jest na ćwiczeniach to będąca