Wpis z mikrobloga

@eloyard: Nie, to po prostu nie jest mój problem, tylko problem osoby odśnieżającej, która powinna postarać się o jego rozwiązanie. Gibająca się drabina? Niech ci przełożony ten problem rozwiąże, wspinaj się jak linoskoczek, no nie wiem, serio, niech twój Janusz z helikoptera ci odśnieży tę pakę, albo po prostu zrób to prymitywnie, czyli jeżdżąc ósemki na placu.
  • Odpowiedz
@eloyard: na wyobraźnie sraluchów do żwira podziałają tylko i wyłącznie horrendalnie wysokie kary - to bydło nie rozumie innych argumentów. A i tak, jestem pisowcem i będę głosować na pis żeby wam jeszcze bardziej śrubkę dokręcili, zwłaszcza tirowcom - mam nadzieje, że was wezmą na warsztat jako pierwszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eloyard: Takie podejście sprawia, że należy podejrzewać, że masz zapędy na psychopatę. Wiesz, ja jestem świadom, że jadąc za szybko stwarzam zagrożenie i mogę kogoś zabić. Jak komuś wymuszę pierwszeństwo, to mogę kogoś zabić. I wiesz co? Nie robię tego. Dlaczego ty z taką podnietą przyznajesz, że ty możesz kogoś zabić przez swoje lenistwo i w sumie git? Ty nawet tych slynnych ósemek na placu nie robisz, żeby zrzucić lód, co?
  • Odpowiedz
@eloyard: spokojnie, pis wszędzie szuka szybkich zysków, a karanie srających do żwira ziobr jest idealnym źródełkiem. Wystarczy jeden patrol z dronem na autostradzie i cyk, kilkaset tysięcy złotych dziennie wpada do skarbu państwa. I jeszcze się januszowi biznesu dopierdzieli. No coś pięknego. Już wysyłam pomysł do posłów pis.
@Shatter: nie wymagaj od pisowca-tirowca by rozumu używał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Xeardo: Ooo, i typowe dla PiSu załatwianie problemów ustawami i karami, a nie mechanizmami. To by wymagało odrobiny inteligencji i kreatywności. Dzięki czemu nasz kraj kieruje się tam gdzie się kieruje, czyli w środek dupy.

ZAKAZUJE CI JEZDZIC Z LODEM NA NACZEPIE, PROBLEM ROZWIAZANY!!!!

DAJCIE JAKAS SPOLKE NA SPRZEDAZ ARABOM
  • Odpowiedz
@Shatter:

Takie podejście


jest typowe dla ludzi w tym kraju nauczonych że dopóki to nie jest problem kogoś innego, to nigdy nie zostanie rozwiązany ¯\_(ツ)_/¯

Cywilizowany świat wie jak to rozwiązać, a w pisowstanie mamy:

ale mnie interesuje jak to zrobisz


I kolejne mokre pisowskie sny:

@Xeardo

Wystarczy jeden patrol z dronem na autostradzie i cyk, kilkaset tysięcy złotych dziennie wpada do skarbu państwa.


Nie wpadnie, bo już wpada i dlatego
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: ale tirowcy nie rozumieją, że mają zadbać o życie i zdrowie innych! Łapiesz? No i oczywiście, że całość procederu powinna być uregulowana - kierowcy powinni być przeszkoleni z zakresu BHP oraz mieć dostępne narzędzia do usuwania lodu. Kary finansowe mają działać na ich wyobraźnię i stymulować do działania - jak jeden z drugim zapłaci kilkaset tysięcy złotych to się nauczą. A poza tym - kto w razie czego odpowiada za
  • Odpowiedz
@eloyard: To jak nie mozezcie odśnieżyć naczepy czyli przygotować pojazdu do bezpiecznego poruszania się na drogach to poczekaj na wiosnę aż się śnieg sam roztopi. Jak co się #!$%@? hamulce to co tez jedziesz bo państwo nie zapewniło ci warsztatu przy każdym parkingu?
  • Odpowiedz
oraz mieć dostępne narzędzia do usuwania lodu.


@Xeardo: tymi narzędziami są rampy.... podpowiem: Nie ma ich na parkingach.

@Dumdeedum:

Jak co się #!$%@? hamulce to co tez jedziesz bo państwo nie zapewniło ci warsztatu przy każdym parkingu?


Ja sprzęt serwisuje regularnie i w związku z tym do hamulców muszę wzywać serwis może raz na milion kilometrów?

O usługowym zrzucaniu lodu z naczepy z dojazdem jeszcze nie słyszałem, a tym bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eloyard: To jak nie mozezcie odśnieżyć naczepy czyli przygotować pojazdu do bezpiecznego poruszania się na drogach to poczekaj na wiosnę aż się śnieg sam roztopi. Jak co się #!$%@? hamulce to co tez jedziesz bo państwo nie zapewniło ci warsztatu przy każdym parkingu?


@Dumdeedum: jaki ty jesteś głupi xD co.maja do tego hamulce? Trzeba budować rampy do odsniezania, to zadanie państwa. Drogi też mamy sobie budować głąbie?
  • Odpowiedz