Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eloyard: nie, bo czyjeś zimowe opony i słabe umiejętności nie stanowią takiego zagrożenia, jakie stanowi kilka kilogramów lodu pędzące z góry na cudzą szybę.
Mało. Jest też wypadków spowodowanych prowadzeniem auta dupą, a jednak podejrzewam, że byłbyś pierwszym, który protestowałby przeciwko takiemu zachowaniu, gdybyś je zobaczył.
  • Odpowiedz
nie, bo czyjeś zimowe opony i słabe umiejętności nie stanowią takiego zagrożenia, jakie stanowi kilka kilogramów lodu pędzące z góry na cudzą szybę.


@Shatter: stawiam dolary przeciwko orzechom, że jednak powodują więcej i gorsze wypadki xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Shatter: Zdradzę ci teoretyku życia, że jeśli jest lód na naczepie, to zazwyczaj jest też wszędzie indziej. W tym zakresie "wszędzie indziej" musisz postawić drabinę, co skutkuje już jej niestabilną pozycją. Dalej ta drabina musi mieć ponad 4m, ja nie widzę miejsca na przechowywanie jej. Jak już wspomniałem o tych 4m, to taka drabina przy takiej długości zazwyczaj nie jest zbyt sztywna. Jeszcze raz wspomnę o 4m, bo to wyżej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eloyard: no i o czym to ma świadczyć. Osobówki przekraczające prędkość stwarzają więcej wypadków niż ciężarówki przekraczające prędkość. I co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wezsepigulke: nie wiem, nie interesuje mnie to xd kup sobie drabinę, która będzie stabilna, przyspawaj se ucho do samochodu i się tam przypnij, no musisz auto odśnieżyć, kreatywność jest po twojej stronie.
  • Odpowiedz
@eloyard: ty serio jesteś psycholem? XD jesteś gotów zabić kogoś, bo ten ktoś nie dba o to, żebyś się domagał od pracodawcy odpowiednich działań?


@Shatter: To dolicz mnie do tego. Ja myślę dokładnie tak samo. Prowadzę w tym polskim chlewie firmę od 2009 i ze strony państwa spotykają mnie same nieprzyjemności, a oddaję do budżetu co miesiąc jakieś +-15k podatku dochodowego, ze 3 koła składki zdrowotnej, która jest
  • Odpowiedz
@Shatter: nie warto. Nie widzisz ze koles nie ofarnia i dalej swoje?

Panstwo ma mu zapewnic infrastrukture zeby jasniepan mogl wykonywac swoja prace zgodnie z przepisami.

To panstwo jest winne a nie on. Onby bardzi chcial ale mu sie nie chce. To panstwu ma sie
  • Odpowiedz
@Ferdynand_Lipski: teściu miał dwa lata temu zdarzenie - spadający z naczepy kawał lodu rozbił mu szybę. Kierowca "ciągnika siodłowego" nie chciał się zatrzymać tylko hardo jechał dalej - dopiero obecność policji zmusiła go do refleksji. Jak wyszedł z kabiny to oczywiście wielce zdziwiony, że do czegokolwiek doszło. Mało tego, zaprzeczał, że to z jego naczepy cokolwiek spadło - gdy teściu odpalił film z kamerki to srającemu do żwira patałachowi morda
  • Odpowiedz
@gorzki99: Pisowiec dalej swoje. Do zbierania podatków i pyskowania to morda taka, a do roboty to rączki takie malutkie. O braku umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego za mocno nie wspomnę. Ważne żeby się popultać w internecie, a nie rozwiązać problem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że zaostrzą przepisy dot. odgarniania lodu do jakichś horrendalnych kar w tym i więzienia.


@Xeardo: Ostrzegawczy strzał w tył głowy najlepiej za wszystko.
  • Odpowiedz