Wpis z mikrobloga

@eloyard: naczepy niedługo będą miały koła od taczek, żeby napchać jeszcze więcej towaru. Te stracone 20-30 cm nikogo by nie zbawiło.


@Karl_Cotlet: Za takie głupie #!$%@? to tylko lepe na karczycho przybić xD że też ci nie wstyd bredzić takich bzdur. Jak o czymś nie mam zielonego pojęcia, to przez szacunek do ludzi, którzy mają - nie odzywam się.
Za każdym #!$%@? razem jak zamawiam nową naczepę, to studiowanie możliwych
Niech trzyma odstęp i nie spadnie na niego i nie będzie.musial reagować ROZNIE. Tak sobie radzą np. w całej Skandynawii.


@wezsepigulke: Odstep jasna sprawa - nalezy trzymac.

Ale przepisow juz przestrzegac nie nalezy?

Serio jestes az tak uposledzony od tego srania do zwirku ze nie ogarniasz co ja caly czas staram sie przekazac?

Jest przepis o trzymaniu odleglosci - tobie pasuje wiec nalezy stosowac

Jest przepis o tym ze trza odsniezyc
Ale przepisow juz przestrzegac nie nalezy?


@gorzki99: Przestrzegasz absolutnie wszystkich przepisów?

Nie #!$%@? że tak, bo o 99% obowiązujących nie masz nawet pojęcia.

Piekna hipokryzja.


Meritum: tak, pojazdy powinny być przygotowane do jazdy przed każdym wyruszeniem na drogę.
Nie, nikt nie będzie ryzykował swojego życia, skoro Państwo nie ma zamiaru wypełnić swojego obowiązku zapewnienia infrastruktury. Zaryzykują twoim, bo dla każdego rozsądnego człowieka jego własne życie jest ważniejsze, a twoje jest gówno
Przestrzegasz absolutnie wszystkich przepisów?


@eloyard: czytanie ze zrozumieniem kuleje? Zgadnij kto napisal:

Ja w mojej branzy mam duzo bzdurnych przepisow. Czasem sie stosuje a czasem nie. Tylko ze jak sie nie dostosuje to ucierpie tylko ja. Taka drobna roznica.


Roznica polega tylko na tym ze te przepisy ktorych nie przestrzegam wplywaja tylko na mnie.

Taka drobna roznica. Drobna.

Nie, nikt nie będzie ryzykował swojego życia, skoro Państwo nie ma zamiaru wypełnić
Roznica polega tylko na tym ze te przepisy ktorych nie przestrzegam wplywaja tylko na mnie.


@gorzki99: nie zrozumiałeś. Nie przestrzegasz więcej przepisów, niż wydaje ci się, ze nie przestrzegasz. Także tak, ludzie notorycznie nie przestrzegają przepisów świadomie i nie świadomie i zawsze to jest kalkulacja ryzyka - czy przestrzegać, czy nie przestrzegać. Uczyć się wszystkich przepisów bo może któryś mnie obowiązuje czy nie.

Jakie #!$%@?... panstwo? Zarowke tez panstwo ma ci
@eloyard: No i nie wiem jak sie odniesc. Raz gadasz z sensem a raz jak przedszkolak.
Ciezko mi tak dostosowywac sie do tak roznych poziomow.

Oczywista oczywistosc ze ludzie kalkuluja. Jak juz napisalem wcesniej - rowniez olewam bzdurne przepisy bo kalkuluje ze sa bez sensu. Szelki na wysokosci powyzej 1m? Na drabinie? a do czego mam te szelki przypiac i jak mnie one niby maja uratowac przed upadkiem z 1m? (BHPowiec
@gorzki99: Przyjmij do wiadomości, ze w życiu czasem też jest jak w dżungli. My mamy w #!$%@? te przepisy (już mniejsza o powody), a ty się teraz martw jak zrobić, żeby się na tobie nie odbiło. Jak chcesz to idź strajkuj, albo pisz petycje, albo jezdzij w kasku xD przez 14 lat mandatu nie dostałem i pewnie dalej nie dostanę, wiec nic nie będę odśnieżał. Boisz się? Siedź w domu.
@gorzki99: no i złóż sobie cały temat do kupy:

Kierowca ma obowiązek wyjechać pojazdem dostosowanym do jazdy po drogach publicznych.

Dostał sprawny zestaw: ciągnik siodłowy i naczepę, wraz z wyposażeniem, oprzyrządowaniem, szkoleniem itp.

Międzynarodowe regulacje prawne na podstawie uzgodnień i balansowania interesów różnych grp, w tym wymogów bezpieczeństwa, ustaliły że pojazdy same w sobie NIE MUSZĄ mieć żadnych cech ułatwiających to.

W związku z tym całość logistyki w UE i przyległościach
Przyjmij do wiadomości, ze w życiu czasem też jest jak w dżungli. My mamy w #!$%@? te przepisy (już mniejsza o powody), a ty się teraz martw jak zrobić, żeby się na tobie nie odbiło. Jak chcesz to idź strajkuj, albo pisz petycje, albo jezdzij w kasku xD przez 14 lat mandatu nie dostałem i pewnie dalej nie dostanę, wiec nic nie będę odśnieżał. Boisz się? Siedź w domu.


@JudzinStouner: ktory
Kierowca ma wybór: albo ryzykować własnym życiem żeby dostosować się do magicznych przepisów...

albo mieć #!$%@? na innych tak jak ludzie tworzący w Polsce przepisy i zarządzający infrastrukturą.

Zgadnij którą opcję wybierze i czemu mandaty i internetowi napinacze tego nie zmienią.


@eloyard: Jest trzecia opcja. Zmien prace skoro nie potrafisz jej wykonywac.

Fajna opcja. Ludzie maja w #!$%@? przepisy a Ty sie martw zeby przezyc.

@gorzki99: Tak.


Mimo ze sie
Przeżyłem tyle lat i jakoś instynkt samozachowawczy nie daje mi zginąć. Jedź z rozdziawioną gębą trzy metry za naczepą i czekaj co będzie jak nie umiesz wymyślić innego scenariusza.


@JudzinStouner: Tez mam troche lat za soba. Instynkt to jedno a przepisy to drugie.

Jasniepan tirowiec nie stosuje sie do przepisow wiec to ja musze unikac smierci?
Jest trzecia opcja. Zmien prace skoro nie potrafisz jej wykonywac.


@gorzki99: ZAMYKAMY BRANŻĘ TRANSPORTU - WYKOPEK GORZKI99 #!$%@?Ł SYSTEM xDDDDDD

Że tak lekko Wałaszkiem polecę: nie mówię, że robię dobrze, ale nie ma takich co robiliby to lepiej xDDDD

Nie znam firmy, któraby kazała swoim kierowcom wchodzić na oblodzoną naczepę bez dodatkowej infrastruktury. Podpowiedz kto robi lepiej? Masz cały świat, nie musisz się ograniczyć do PL i UE. Chcę zobaczyć jak