Wpis z mikrobloga

@MikiGRU: zaczynasz wypowiedź od obrażania ludzi, a potem płaczesz, że ktoś w odpowiedzi dostosowuje wypowiedź do ciebie xD. #!$%@? mam w twoje żale, pracodawca i przepisy bhp zabraniają mi włazić na dach, bo nie dostanę odszkodowania, a mam rodzinę na utrzymaniu, więc sprawa prosta, co mam wybrać. Skoml do władzy, albo policji by mandatami #!$%@?. A, czekaj, oni tez mają #!$%@?, bo tak naprawdę to jest wielki problem tylko dla wykopków
@eloyard gadam jak ktoś komu zależy na egzekwowaniu prawa które ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze, ty za to gadasz jak #!$%@? leń który zrzuca winę za nieodśnieżoną własną naczepę na wszystkich dookoła, twoje miejsce pracy to o nie dbaj i dbaj by nikomu nie wyrządzić krzywdy, takie proste a dla ameby siedzącej godzinami przed kółkiem takie trudne

Ale jasne jestem pisowcem, to jest szczyt twojej dedukcji
@Tenczlowiektutaj
W którym miejscu płaczę? Rzucasz słowami bez pokrycia i jesteś z siebie dumny.

Za to jak chcesz mogę dostosować język do ciebie. #!$%@? mam w twoje zdrowie i w twoją rodzinę, wykonujesz zawód na drogach publicznych i masz obowiązek by nie stwarzać zagrożenia dla innych uczestników i ich rodzin. Nazywanie was amebami nie jest obrazą bo macie ten sam poziom dedukcji

Jak widać powyżej kierowcy mają #!$%@? na wykopków, gminę, policję
MikiGRU - @Tenczlowiektutaj 
W którym miejscu płaczę? Rzucasz słowami bez pokrycia i ...

źródło: comment_1671292811aqDJeNaEGDobwoHAb0fIvo.jpg

Pobierz
@MikiGRU: ale idź odśnieżyć naczepę, skoro uważasz że to lenistwo xD

#!$%@? jak pisowiec, bo nie masz pojęcia om czym mówisz. Bezpieczne odśnieżenie naczepy wymaga infrastruktury która powinna być zapewniona na parkingach. Niestety pisowskie ameby uczciwą pracą w życiu nie skalane nie rozumieją, że jest coś takiego jak narzędzia i infrastruktura do wykonywania zadań i zwalanie rzeczy na lenistwo nie spowoduje, że magicznie ludzie zaczną skakać po dachach jak #!$%@? gibony.
@eloyard to powinny rampy zapewnić firmy które czerpią zysk z transportu

Ja też mam duży i wysoki samochód i nie wymagam od gminy by mi go odśnieżała i nie pisze że #!$%@? niech kogoś zabije tafla lodu.
A jak uważasz że mam się po kole wspinać to jesteś pisowiec bo ja mam rodzinę i #!$%@? stracić zdrowie odśnieżając. Nie mam uprawnień i nikt mi za to nie zapłaci więc dachu nie odśnieżam.
@MikiGRU: firmy mają najczęściej możliwości zrzucenia lodu i śniegu u siebie na bazach. Za parkingi odpowiadają albo ich zarządcy prywatni, albo najczęściej zarządcy dróg, czyli państwo. A firmy transportowe odprowadzają gigantyczne opłaty z tytułu: opłaty paliwowej, akcyzy, podatku od środków transportu i e-toll, które tak bardzo przewyższają koszty utrzymania obecnej infrastruktury że corocznie miliardy z funduszu drogowego idą na fundusz kolejowy.

Pretensje do swoich wybrańców w parlamencie że bezpieczeństwo mają w
@MikiGRU: ale czego nie rozumiesz, brakuje ci inteligencji, czy umiejętności czytania ze zrozumieniem? Nie można wchodzić na dach odśnieżać, bo zabrania tego BHP a z dołu nie da się zrzucić lodu. Porównujesz busa do zestawu, faktycznie adekwatnie xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@eloyard: no ale mnie, jako uczestnika ruchu, generalnie nie obchodzi, z czyjej winy gość ma problem i musi włazić na drabinę, ja po prostu chciałbym unikać sytuacji, kiedy na zakręcie na drodze ekspresowej z ciężarówki spadają płaty lodu. Na szczęście nigdy jeszcze nie uderzyły w mój samochód, ale przed nim już spadały. Może jak kierowca nie czuje się na siłach, żeby wlezc na drabinę, to niech powie o tym pracodawcy albo