Wpis z mikrobloga

@eloyard:

Nie ma ich na parkingach.


Nie zwalnia to srających do żwira z przestrzegania przepisów.

@wezsepigulke: moja osobówka jest 10x droższa od tego twojego strupa. To raz. Dwa - przepisy stanowią jasno, że masz usuwać lód/śnieg z naczepy. Jak? Gówno mnie to obchodzi, masz usuwać i tyle. A jak ci się nie podoba to zmień pracę. W każdym razie zmotywowałeś mnie do tego bym jutro podjechał na parking
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Macie jeździć tak żeby nie stwarzać zagrożeni dla innych uczestników drogi jak nie jestes w stanie spełnić tego jednego warunku to nie wyjeżdzasz i tyle i w #!$%@? mam ze stracisz prace czy ze dziad będzie zły. Z hamulcami to była analogia ze tak samo jak z niesprawnymi hamulcami nie możesz wyjechać bo stwarzasz zagrożenie to tak samo nie możesz wyjechać ze śniegiem na naczepie. Ale żeby to rozumieć
  • Odpowiedz
Nie zwalnia to srających do żwira z przestrzegania przepisów.


@Xeardo: zwalnia nie, ale jak przyśpieszają albo zwalniają, to śnieg z lodem sam spada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Xeardo: Nie ma żadnej osobówki 10x wartej od czegokolwiek, jest tylko twój pryszczaty ryj, na który sram zamiast do żwira. Już po meczu, rączki na kołdre, bo Jezusem patrzy, i do spania.
  • Odpowiedz
z niesprawnymi hamulcami nie możesz wyjechać


@Dumdeedum: bo niesprawne hamulce w ciężarówce generalnie blokują się w pozycji zatrzymanej, ale skąd miałbyś to wiedzieć... bo

żeby to rozumieć coś więcej niż to jak działa kierownica
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: ja mam cerę gładką i czystą bo nie jeżdżę zasyfionym gównowozem gdzie zmuszon jesteś srać i szczać do żwira. W każdym razie jutro odpalam drona i nagrywam zasrańców co to lodu ze swoich gównowozów nie zrzucają. Dzięki tobie jutro kilkunastu obesrańców zarobi PIĘKNE mandaciki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wezsepigulke: Macie jeździć tak żeby nie stwarzać zagrożeni dla innych uczestników drogi jak nie jestes w stanie spełnić tego jednego warunku to nie wyjeżdzasz i tyle i w #!$%@? mam ze stracisz prace czy ze dziad będzie zły. Z hamulcami to była analogia ze tak samo jak z niesprawnymi hamulcami nie możesz wyjechać bo stwarzasz zagrożenie to tak samo nie możesz wyjechać ze śniegiem na naczepie. Ale żeby to rozumieć
wezsepigulke - > @wezsepigulke: Macie jeździć tak żeby nie stwarzać zagrożeni dla inn...

źródło: comment_16713010339GaT5p41JL5VUEs1tHk7YG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xeardo: Gładką to masz dupcię dla księdza proboszcza pisowski przygłupie. Niedługo kolęda to sobie dorobisz do kieszonkowego od matki. Drona dostaniesz jak ładnie list do mikołaja napiszesz i oceny będziesz miał dobre. Ale na to bym nie liczył.
  • Odpowiedz
Czy nie istnieją jeszcze żadne rozwiązania pozwalające na ogrzanie górnej powierzchni naczepy na żądanie? Domyślam się, że nie byłoby to najtańsze, ale ... i tirowiec zdrowy, i osobówki całe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eloyard: spokojnie, latam od dwóch lat, nie jestem jakimś specjalnie wybitnie operatorem, ale te podstawy, a nawet więcej mam opanowane. Także już jutro, sraluchy, wasi koledzy będą bulić mandaciki. Superancko, nie?
  • Odpowiedz
@eloyard: jakie to ma znaczenie XDDD chodzi o zasadę. Może napiszę to prościej bo jak widać nie rozumiesz. Auto nie działa = (ten znak oznacza równa się) nie jedziesz. Auto nie jest przystosowane do jazdy w jakimkolwiek aspekcie = nie jedziesz. I nie ma znaczenia czy to jest niesprawny hamulec sprzęgło kierownica czy brak butelek do szczania
  • Odpowiedz