Wpis z mikrobloga

Ludzie nie chcą #!$%@?ć ludzi, ale nie będą ryzykować SWOIM życiem żeby zmniejszyć szansę wyrządzenia szkody innym. Nie podoba się?


@eloyard: Szkoda zze to na nich nakladaja przepisy. Jeszcze wieksza szkoda ze tego nie pojmujesz.

Zmien prace jesli nie potrafisz sie do przepisow dostosowac. Inni jakos potrafia.

Dziwnym trafem 90% ciezarowek jest odsniezona. Sa nieliczne przypadki ze kierowcy sie nie chcialo albo nie potrafil. Tylko ze te nieliczne przypadki tez moga
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@gorzki99: i dzbanie nie będziesz miał tego pulsu z takim podjęciem że lodu ma nie być i tyle. Bo rozwiązania nie ma. Prezesi największych firm w TSL mają w #!$%@? czy dostaniesz lodem czy nie. Podobnie jak producenci samochodów. I z takim podejściem jak twoim nigdy się to nie zmieni
  • Odpowiedz
I beda mandaciki. Oby jaknajwieksze.


@gorzki99:

Ludzie kochają, kiedy to NA INNYCH są nakładane obowiązki


Środowisko transportowe od dawna prosi o odpowiednią infrastrukturę na postojach - bezpieczne parkingi z kiblami, rampami itp itd. Ale niestety środki z Funduszu Drogowego są wg rządzących bardziej potrzebne na kolei niż na poprawę bezpieczeństwa i komfortu na drogach.

Nikt nie będzie ryzykować swoim życiem i zdrowiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gorzki99: Najlepszy w tym wszystkim jest zawsze ten wasz autorytarny ton: „mnie nie obchodzi, ty masz zrobić, nie wolno ci, etc.” Tak jakbyś wierzył, że jak tupniesz nogą, to ktoś się posłucha xD a wiesz co możesz? Popuścić w gacie jak będę przejeżdżał obok ze śmiechem xD
  • Odpowiedz
Najlepszy w tym wszystkim jest zawsze ten wasz autorytarny ton: „mnie nie obchodzi, ty masz zrobić, nie wolno ci, etc.” Tak jakbyś wierzył, że jak tupniesz nogą, to ktoś się posłucha xD a wiesz co możesz? Popuścić w gacie jak będę przejeżdżał obok ze śmiechem xD


@JudzinStouner: Najlepsze jest podejscie kalego.

No chyba ze mi powiesz ze ciebie obchodzi to jak ja mam wykonywac swoja prace.
Interesuje cie to co ja
  • Odpowiedz
@gorzki99: No i zajebiste jest to, ze Ty w to wierzysz, a ja robie co chce, jak chce i się śmieję patrząc, jak się tacy czerwienią z #!$%@? xD nie zmusisz mnie swoim płaczem, żebym robił inaczej, bo mam na to #!$%@? xD
  • Odpowiedz
i dzbanie nie będziesz miał tego pulsu z takim podjęciem że lodu ma nie być i tyle. Bo rozwiązania nie ma. Prezesi największych firm w TSL mają w #!$%@? czy dostaniesz lodem czy nie. Podobnie jak producenci samochodów. I z takim podejściem jak twoim nigdy się to nie zmieni


@xspeditor: Maja w #!$%@? bo to NA KIEROWCY przepisy wymagaja zeby tego lodu nie bylo. Wiec oni to maja w #!$%@?. NIe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gorzki99: Ilu ludzi zginęło bądź zostało zranionych lodem z naczepy? Po tak w ciągu ostatniej afery googluje i googluje i wychodzi że nikt. Trafiłem na dwa przypadki jak jakieś cymbały z mostu rzucały bryłami w samochody i zginęli kierowcy ciężarówek. Jest coś o pobitych szybach, połamanych olastikach czy obdrapanych lakierach.
  • Odpowiedz
No i zajebiste jest to, ze Ty w to wierzysz, a ja robie co chce, jak chce i się śmieję patrząc, jak się tacy czerwienią z #!$%@? xD nie zmusisz mnie swoim płaczem, żebym robił inaczej, bo mam na to #!$%@? xD


@JudzinStouner: To moze podasz gdzie pojedziesz nieodsniezonym autem? Ja nie mam uprawnien zeby cos ci zrobic. Odpowiednie sluzby maja.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: No i to jest podejscie.
Nikt nie zginal wiec jest spoko bo to oznacza ze jest bezpiecznie i nigdy nikt nie zginie.

Moze bym sie nie udzielal tak aktywnie jakby nie fakt ze w tym tygoniu mialem przyjenoc zaobserwowac jak to wyglada jadac do roboty za nieodsniezonym tirem.

Pojedziesz kiedys to zrozumiesz.

A ze promil zgonie? niewazne. Wazne ze nie chce ci sie odsniezac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@gorzki99: ostatni raz Ci odpowiadam bo jesteś zbyt głupi i nic do Ciebie nie dociera. Na bazie za własne pieniądze postawiłem rampe i w Poniedziałki zrzucam snieg. Auta wracają na baze dopiero w Piątek. Przez cały tydzień moi kierowcy nie mają jak tego zrzucić. Nikt nie postawi aut na zimę bo zabiłoby go to finansowo, a i zachwiało łańcuchem dostaw. Lecisz na czarno bo mi szkoda czasu na debili
  • Odpowiedz
Wiec oni to maja w #!$%@?.


@gorzki99: ciebie mają w piździe. xD

Dostales rozwiazanie na tacy. Teraz je zastosuj.

Dzwoń do GDDKiA i po starostwach żeby zaczęli rampy montować. ¯\_(ツ)_/¯


Transport nie stanie bo jakiemuś randomowi z wypoka zwieracze na drodze puszczają.
  • Odpowiedz
Transport nie stanie bo jakiemuś randomowi z wypoka zwieracze na drodze puszczają.


@eloyard: NIe chodzi o zatrzymanie transportu. Jakos 90% tirow jest odsniezona. Co z tymi 10 procentami?

90% kierowcow to supermeni?

A ten glupek @xspeditor nawet tego nie potrafi pojac. Wiekszosc potrafi ale jego ludzie nie. Moze nalezy zmienic ludi na takich co przestrzegaja przepisow?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gorzki99: Nie że nie chce tylko że nie mam jak, jakby zaszły prawidłowe reakcje między obiema twoimi szarymi komórkami to byś to zrozumiał.

A naczepa z której spadł lód z artykulu to wywrotka, która ma zupełnie inna plandekę, gdzie faktycznie może się utworzyć bryła lodu. Na takiej z sztywnym dachem to niemozliwe, jedynie takie cienkie płaty się robią.

Idąc twoim tokiem myślenia trzeba zamykać dzieciaki w piwnicy na zimę bi znalazłem
  • Odpowiedz
Idąc twoim tokiem myślenia trzeba zamykać dzieciaki w piwnicy na zimę


@wezsepigulke: rodzicow nie dzieciaki. I nie w piwnicy a w pierdlu.

A naczepa z której spadł lód z artykulu to wywrotka, która ma zupełnie inna plandekę, gdzie faktycznie może się utworzyć bryła lodu. Na takiej z sztywnym dachem to niemozliwe, jedynie takie cienkie płaty się robią.


Lod to lod. Ale ni musimy isc tak daleko. Snieg. Taki niewinny snieg. Jedzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@gorzki99: Niech trzyma odstęp i nie spadnie na niego i nie będzie.musial reagować ROZNIE. Tak sobie radzą np. w całej Skandynawii.

Urwał się kolec z opony i rozwalił szybę w Szwecji? Paaanie, trzeba trzymać odległość. Spada lód? Jest zima jest lód, trzeba trzymać odległość. Tak odpowiada policja. Na najbezpieczniejszej siatce dróg chyba na świecie.
  • Odpowiedz