Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna na drugim treningu wyciskania już 40x5 robi xD Stworzyłem potwora, ofc plan jak dla faceta bez p---------a, po równo dla góry i dla dołu, dla tylniej taśmy i przedniej a nie tylko 10 wariacji na dupe xD Ciekawe czy do wakacji 60 pęknie czyli szybciej niż moje pierwsze 60kg xD
#mikrokoksy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KOLEGAMAMY: a myślisz że ja nie? To jest właśnie ta różnica jak się zaczyna ćwiczyć z głową i wiedzą a nie machać z d--y jak większość ludzi, którzy zaczyna. Zresztą ona miała ze 2 miechy przygotowawcze wzmacniania góry hantlami itd.
  • Odpowiedz
@stefan8800: dobrze, że nie faktycznie nie dajesz żadnego pompowania d--y, bo to wiadomo, to jest tak samo bezsensowne, jak pompowanie bica. Ale akurat objętość możesz dać z czasem trochę większą, bo to kobiety akurat nieźle tolerują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dobrze, że nie faktycznie nie dajesz żadnego pompowania d--y, bo to wiadomo, to jest tak samo bezsensowne


@Saprofit: Bezsensowne to jest robienie z kobiety kloca planami dla trójboisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beeercik: nie ma szans żeby wyglądała jak potwór nawet po latach ćwiczeń, to nie bikiniara na teście, zresztą trójbój wśród kobiet coraz popularniejszy jest i wyglądają normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan8800: Łatwo przesadzić z wielkością ud czy łydek w pogoni za wynikami i robi się z laski taki byczek, mimo że cała reszta jest fajna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beeercik: właśnie typowe trójbojowe są lepsze sylwetkowo dla kobiet, niż dla mężczyzn. Więcej dołu, większy akcent na tylną taśmę. Jak to się dobrze rozegra, to czwórki nie urosną za bardzo (co u kobiet jest dosyć często spotykane).
  • Odpowiedz