Wpis z mikrobloga

Obajtek mówi, że kiedy VAT na paliwo z 8% skoczy do 23% po 1 stycznia, to Polacy tego nie odczują, bo Orlen „dołoży wszelkich starań by ceny właściwie nie wzrosły”. Aha, no zajebiście. Jest na tyle bezczelny, że niemal wprost przyznaje się do obecnego zawyżania cen (własnymi marżami), skoro ot tak za chwilę będzie potrafił zrównoważyć podwyższony VAT.

#bekazpisu #orlen #ekonomia #paliwo #motoryzacja #samochody
Draay - Obajtek mówi, że kiedy VAT na paliwo z 8% skoczy do 23% po 1 stycznia, to Pol...
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Draay jakbyś tyle zarabiał to też byś był bezczelny. I tak mu nikt nic nie zrobi. Lud grzecznie tankuje i tylko czasami ponarzeka w internecie.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: jak praktycznie wszystkie stacje w Polsce to albo sam Orlen albo stacje co biorą paliwo od Orlenu to ciężko nie tankować, paliwo to nie jest coś z czego można zrezygnować tak o bo ktoś ma złodziejskie ceny
Można się było tego domyślać, że zawyżona cena jest po to żeby ludzie znowu nie zrobili kilometrowych kolejek na stacjach paliw i wykupili paliwo z niższym podatkiem. A tak 1 stycznia obniżą zawyżoną marże, podwyższą VAT i będzie mniej więcej to samo( ͡° ͜ʖ ͡°) marże przeznaczą na bąbelki i na samotne matki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu, teraz trzymają ceny, na początku stycznia powiedzą w TVP, że Unia kazała przywrócić VAT, ale wspaniałomyślnie Orlen i rząd obniży marzę, żeby ceny dla "kochanych obywateli" nie wzrosły. Orlen co swoje się teraz nachapał, zasługi będą dla rządu a wina jak zwykle Unii. A paliwo i tak będzie sobie spokojnie drożało w tempie 5 gr. na miesiąc.
@tylkodzienna: Kurde jakoś zupełnie źle przeczytałem twój komentarz, jakby zrozumiałem ze protesty nazwałeś ekscesami i dopiero teraz przeczytałem jeszcze raz w trybie iq >80. Nauczka żeby nie pisać po nieprzespanej nocy…
@Draay: #!$%@? montażysta z tvp tak powycinał te wszystkie #!$%@?, że nawet nie zauważysz, że pan prezes ma straszną chorobę, co mu każe co drugie słowo #!$%@?ę wplatać.