Wpis z mikrobloga

Ej tak mi przyszło na myśl.. jak ktoś np. mieszka sam i ma psa, kota, rybki i jeszcze jakieś zwierzęta i nagle dostaje wezwanie z dupy do woja to co wtedy? wszystko ma #!$%@?ć w #!$%@? bo MC Kwacz tak powiedział? Nie wspomne o tych co mają konie itp. Pewnie do schroniska wezmą całość a'la hotelu i za każdy dzień pobytu 1 zwierzęcia CYK 250zł/doba

#polska #wojsko #wcr #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna #zwierzaczki #pytanie
artem17 - Ej tak mi przyszło na myśl.. jak ktoś np. mieszka sam i ma psa, kota, rybki...

źródło: comment_1671211952dRlekcG3W3ILEawTDU0ePU.jpg

Pobierz
  • 21
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@artem17: No właśnie tak się zastanawiałem - możesz wbić na mój profil i zobaczyć hodowlę ptaszników - wartość pewnie z 10k+, rozmnażam, sprzedaję, fotografuję i zajmuję się tym już dobre 12 lat. Miesiąc bez opieki to dla nich pewna śmierć, co wtedy?
Oczywiście ojczyzna najważniejsza i mi się w dupie poprzewracało, poza tym połowa Wykopków by mi dom spaliła, ale może jednak trochę szkoda tych kilku gatunków, które być może niedługo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@artem17: możesz oddać pobliskiej knajpie chińskiej oni się zaopiekują odpowiednio ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na poważnie to sam się zastanawiam bo mieszkam w takiej sytuacji, mam psa, akwarium i żółwia stepowego i jak dostanę wezwanie i co mam je #!$%@?ć, znajomych nie mam a matka ma uczulenie na sierść więc odpada.
@GFG_ z tym powołaniem to przesadzili. Kiedy ostatnio liczyłeś ile masz bestii? I może z tym spaleniem chałupy to nie jest taki gupie pomysł?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kacus: No jeśli dostałbym wezwanie na ćwiczenia, to zapewne to byłby największy problem - musiałbym ogarniać kogoś kto rzuci na nie okiem raz czy dwa w tygodniu.

Nie liczyłem dokładnie, aktualnie pewnie około 250 sztuk bo nie mnożę prawie nic ostatnio - popyt mocno spadł od wybuchu wojny.