Wpis z mikrobloga

Sprzedałem na olx zestaw ps4 z padem i grą, ładnie zapakowałem i wysłałem przez paczkomat. Kupujący rano odebrał i teraz dostałem wiadomosc od olx że kupujący zgłosił problem z zamówieniem. Kasa wstrzymana do czasu wyjaśnień.
Wysłałem zaraz mailem wyjaśnienia razem ze zdjęciami podczas pakowania jak i spakowanego zestawu.
W razie co mam też film z pakowania - zawsze tak robię przy droższych rzeczach.

Miał ktoś taką sytuację? Ile mniej więcej czasu trwa wyjaśnianie tego wszystkiego? Co jeśli olx uzna zgłoszenie kupującego za zasadne? Będzie musiał mi zwrócić przedmiot?

OLX nic w mailu o tym nie wspomina :/

Dodam że opis na olx miałem szczegółowy i wspomniałem o wszystkich wadach jakie znam, typu porysowany plastik na konsoli, czasem problem z czytaniem płyt itp

#olx #zakupy #allegro #problem #pytanie
  • 24
  • Odpowiedz
@coeai: Status w inpoście był kolejno: wydana do doręczenia, gotowa do odbioru, odebrana. Żeby kurier otworzył skrytkę to musiał zeskanować etykietę. Rozumiem jakby się "zgubiła" na sortowni czy po drodze, ale tutaj ciężko mi uwierzyć. Jeśli rzeczywiście skrytka była pusta to pewnie reklamacja do inpostu i czekanie miesiąca na zwrot pieniędzy z ubezpieczenia. Cały czas mam jednak z tyłu głowy negatywne opinie tej firmy, która to kupiła (opinie typu: kupił i
  • Odpowiedz